Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megint divatba jön/jött a...

Megint divatba jön/jött a dobermann? Nincs így is épp elég szaporított kutya?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint.Bár én nem szeretem a dobbermanokat annyira.
2011. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, el nem tudom képzelni, hogy a doberman szóról miért a szaporítók jutnak eszedbe? Nekem a gyönyörűséges kutya, a sok-sok kiállítás, ahol a felvezetéskor a szépség és az elegancia vonul, egyik csoda a másik után...
2011. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy divatba jött-e, én nem látok belőle sokat. Igazából alig látok néha egyet-egyet. Amik divatban vannak azok az ilyen kis mitugrász kiskutyák. =D Meg persze azok, amik mindigis a toplisták élén álltak, pl. tacskó, német juhászkutya, labrador, golden... Ilyenek.
2011. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%

"Nekem a gyönyörűséges kutya, a sok-sok kiállítás, ahol a felvezetéskor a szépség és az elegancia vonul, egyik csoda a másik után..."


Nekem meg az agresszió.

2011. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Miért lenne divatkutya? Az egyik legigényesebb fajta a világon. Gondolj bele: Nem mind1 hogy mivel eteted amikor kölyök,fül-farokvágás,télen fűts rájuk,kötözd a fülüket min. 1 hónapig és még sorolhatnám. Az utolsónak meg: A mai dobermannok nem agresszívak,persze ezis nevelés kérdése,az én dobermannjaim a macskákkal esznek egy tálból.
2011. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok,és még annyit szeretnék hozzáfűzni hogy szerencsére elég ritka fajta,és a tenyésztők meggondolják hogy milyen helyre adnak kiskutyát,persze van egy pár szaporító is sajnos de nem annyi mint pl. a németjuhásznál
2011. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, a dobermann maga a csoda. Nekünk is az van. Csak egyre többen tartják, legalábbis nálunk és egyre több hirdetés is van a neten. De örülök, hogy úgy látjátok, hogy még az igényes tenyésztők vannak túlsúlyban.
2011. júl. 16. 10:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi falunkban nekünk volt egyedül dobermannunk és mióta ő meghalt senkinek sem volt dobermannja és előtte se...remélem nem sokára nekem lesz :)
2011. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:41

Azért mert igényes fajta még nem lehet divatkutya? Pl a bichonok, akiknek a szőre napi gondozást igényel, a westiek, akiknek antiallergén táp kell?

Még sorolhatnám. Aztán akik divatból veszik őket, ezeket magasról leszarják persze (rosszabb esetben)

2011. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Atól hogy igényes kutya attól még lehet szaporított én azt nem mondom,de mégis több van a yorkikból,meg a németjuhászokból. A dobermannok nagyon költséges kutyák,nem vesz akárki dobermann-t,mert tudják hogy nagyon költséges a fennttartásuk.
2011. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!