Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A dobermann divatos kutya...

A dobermann divatos kutya most, vagy régen?

Figyelt kérdés

Mert azt hallottam nagyon sok mindenkinek van dobermannja, mindenki olyat akar.

De, itt a a környéken, sehol, senkinél nem látok egyet sem.

Németjuhász van, meg vizsla, meg yorkie.


Akkor az hülyeség, hogy divatos, és mindenki olyat akar?

Van valaki aki nagyon sok dobermannt ismer?


2011. aug. 12. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem gyönyörű kutya. Én imádom a tartását a tekintetés mintha valami kiskirály lenne. Én mindenképpen akarok egyet ha divatsok ha nem. De szerintem nem azt a fajtát kell választani ami divatos, hanem amilyeik tetszik.
2011. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
megmondom őszíntén nagyon régen láttam már dobit,de gyönyörű kutyák
2011. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 3 dobim van, rajtuk kívül a környéken még 2 van. Erre felé a nagy "divat" a yorkshire terrier és a staffordshire terrier. Úgy tudom pár év tizeddel ezelőtt tartozott a "divatfajták" közé a dobermann.
2011. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon szépek a Dobbermanok. Ahol én lakom egy sincs. Ha divatos ha nem nem aszerit kell választani kutyát, hogy most éppen melyik a menő kutyafajta.
2011. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerencsére nem egy felkapott fajta, igy a szaporitása is lassan visszaszorul. Szégyen volt a fajatára nézve, hogy 15-20 e ft.-ért árulták a kiskutyákat a neten, sok közülük olyan volt, hogy még a kertembe se engedtem volna be. Ráadásul elég sok betegséggel terhelt fajta, nem könnyű jót kifogni!!!
2011. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!