Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan taníthatnám meg a...

Hogyan taníthatnám meg a kutyámat hogy ne bántsa a macskát?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves keverék(van benne németjuhász) kutyánk és tegnap megfojtotta a kismacskánkat.Ha van valaki a közelben akkor nem csinál semmit,mert tudja hogy nem szabad.Nem akarom állatmenhelybe adni vagy ilyesmi,de ez így nem mehet tovább.
2011. júl. 17. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom de ha sikerült akkor tanítsd meg a cigányoknak is hogy ne lopjanak.
2011. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szépen, lassan szoktasd össze őket, úgy, hogy eleinte te is jelen vagy. A mi kutyánk is párszor elkapta szegény macskánkat, de aztán hozzászokott, és tudja, hogy nem szabad bántani.
2011. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az elsö válaszadonak!!! van nekem egy 2 éves tacsim és van egy macskám nagyon szeretik egymást oűpedig nem egyszere kerültek hozzám.Ja én pedig cigány vagyok és életembe nem loptam semmit és érzem magam olyan becsületesnek mint te magad ( de különben mindig az kiabál akinek a háza )
2011. júl. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akinek nem inge ne vegye magára.
2011. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez igy igaz!!! csak már fájlalom azt hogy még a kutya kérdésböl is faji kérdést csinbálnak !!
2011. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!