Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a legyek...

Mit csináljak, ha a legyek eszik a kutya fülét?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van rá szer,de most vasárnap délután nem tudok venni.Már tiszta véres. Volt egy légyirtó krém,de elfogyott és csak holnap tudok venni. Addig kellene valami.=(angolbulldog
2011. júl. 17. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá addig neki hintőport. Holnap pedig első dolgod legyen venni rá szert.
2011. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem spánielem van és neki minden nyár elején ilyen lesz a füle.mi mindig kitisztítjuk sima vizzel a fülét hogy a köpések lejöjjenek, majd fertőtlenítővel lefújjuk.utána veszünk valami szert ami kis ampullába van és 1 liter vízbe kell bele rakni.Megmossuk vele és pár nap múlva minden oké.Remélem tudtam segíteni.:)
2011. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is hintőpor!

Egyszer a mi kutyánk fülét is kikezdték a legyek, már tehetetlenségünkben sebtapaszt tettünk rá, de az nagyon irritálta a fülét, meg ugye levegőn jobban gyógyul a seb, szóval a hintőpor jobb megoldás!

2011. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak minden évben előjön ez. Egy kb. 45 kilós német-juhász. Mi minden évben érünk az állatorvostól ADVANTIX -et . Ez egy kis ampulla amiben van kb 4 ml folyadék , amit a jószág 2 lapockája közé a szőr alá rányomsz, és 3 nap múlva eltűnnek , a legyek nem lesz kullancs, szúnyog és bolha sem. Annyi az egész , hogy ha megfürdetted a kutyát, utána 3 napig nem szabad rárakni , valamint az ampulla rányomása után 3 hétig nem szabad fürdetni . Üdv : M
2011. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keverj össze egy kis bazsalikomot vazelinnel és azt kend rá vagy egy kis betadint, de az inkább fertőtlenít.
2014. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!