Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok egy kiskutya...

Mit gondoltok egy kiskutya kennelben tartásáról?

Figyelt kérdés
Természtesen nem egésznap van betéve a kennelbe, és csak addig amíg túl pici ahhoz, hogy a kertben egyedül is ellegyen. Egésznap sajnos nem tudok állandóan vele lenn, így amikor pl be kell mennem a házba főzni, takarítani stb, beteszem a kenneljébe, ott is van mindig friss vize, játékai, és persze árnyék, szellő. Viszont nagyon bánt, hogy otthagyom egyedül, annak ellenére, hogy sokat játszok foglalkozok vele, de mégis bánt...
2011. júl. 17. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan tarthatod kennelben jobb mintha kikötnéd
2011. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsen ebben semmi rossz, ha nem túl kicsi a kennel, és van benne, amivel a kutyus le tudja foglalni magát. A kisbabát is a saját biztonsága érdekében teszed járókába, ha épp nem érsz rá minden lépését figyelni.
2011. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jó, ne érezd magad rosszul.
2011. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokaknak van előítéletük a kennelekkel, ketrecekkel kapcsolatosan, de neked ne legyen. Biztonságos a kutyusnak, és minél kisebb helyen marad egyedül ő is annál jobban biztonságban érzi magát. Írtad hogy van friss vize, játéka, árnyék és szellő. Tökéletes hely neki.
2011. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát,én nem értek vele egyet. Nekem 3 kutyám van,van amelyik felnőttként kerül ide,van amelyik kölyöknek. Én nem azért veszek,vagy fogadok be kutyust,hogy elzárjam,akár csak pár órára is a közelemből. Nálunk nincs atombiztos kerítés,ha akarna,el tudna menni bármelyik kutyám. A kicsi kint van 8 hetes kora óta, a nagyok is,és eszükbe sem jut elmenni. A kölyöknek a gazdi jelenti a biztonságot, nem akar elveszni tőle. Én az első 3 nap beengedtem aludni a lakásba, sőt,mellette aludtam,és azóta is bejárhat,de ha nem jöhetne be,akkor se lenne bezárva. Mi oka van,hogy nem lehet a kertben?

Nem akartalak megbántani,n kínzásnak tartom,de ez az én véleményem.

2011. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kennel tökéletes megoldás, ha éppen nem érsz rá ját foglalkozni vele. Emiatt ne legyen bűntudatod!!!
2011. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod, tökéletes és biztonságos megoldás a kennel (pláne, ha megvan benne minden ami szükséges).Az a legfontosabb, hogy sokat foglalkozol vele, amikor veled van - sokan még ezt sem teszik.
2011. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a legjobb megoldást választottad nem csak biztonságban tudhatod a kicsit de ha megfelelően használod a kennelt a szeparációs szorongást is megelőzheted ami elég gyakori probléma kutyáknál

a sajnálkozást felejtsd el mert egyedül ez lehet káros a kutyára nézve amikor nyugodt berakod elmész, nem magyarázol neki, nem sajnálkozol amikor találkoztok pedig várd meg mindig, hogy tökéletesen nyugodt legyen, csak ezután foglalkozz vele

2011. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!