Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Országos ebrendeletet hol...

Az Országos ebrendeletet hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Használtam a google-t de mindent kiadott csak pont az ebrendeletet nem...légyszi segítsetek mert úgy hallottam hogy egy háznál nem lehet 3kutya(ez igaz?) max 2,és mamáméknak 3kutyájuk van:S
2011. júl. 18. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tényleg csak 2 lehet. De addig nem lehet baj, amíg nem panaszkodnak a szomszédok. :) Egyik ismerősömnek 4 van...
2011. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem marhaság hogy ilyeneket kitalálnak,amíg rendben tartják az állatokat addig mért ne lehetne akár 4? Az unokatesóméknak van 4 boxer kutyájuk és egy idős németjuhász,soha nem volt velük semmi gond. Mind az 5 kutya szelíd,nem bántanak senkit.
2011. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mamáméknál 2tacsi és 1roti van.Mindegyik kutyus iszonyat szelíd,még a roti is.El vannak kényeztetve.Igaz nem minőségi tápot kapnak,de azon kívül állandóan előttük van a táp,a kutyatepertő,és mama még nekik főz külön ilyen kutyáknak való csirkeszárnyat...(!!!!)
2011. júl. 18. 01:05
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Keresztapámnak dettó 3 van, ebből 2 hasas.
2011. júl. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi van??? Mi ez a marhaság? :O 2 kutyát engedélyeznek háztartásonként? Na nehogy már, ha valaki el tud felelősen látni többet, akkor nem engedik (vagy netalán el is veszik, ha több van?!), amikor ennyi gazdátlan kutya van? És itt most persze nem a putriban/disznóóolban tartott kutyákra gondolok, de ha vki tényleg normálisan tartaná, akkor annak nem lehet? Hol ez a cikk? Ez már biztos?
2011. júl. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Titanum9

És tenyészti őket vagy szaporítja?;)

2011. júl. 18. 01:07
 7/11 anonim ***** válasza:
....nálam most 6 kutya van... pl az én esetemben mi van? két kölyköm vár a titterre (Angliába és Svédországba mennek) ez ugye 6 hónap. Még a helyi rendeletben is az van, hogy a szaporulat max 3 hónapos koráig maradhat...mit csináljak tegyem őket utcára? tiszta nevetséges... nem is tudom ezt kiknek találták ki pl. Van nagy kertünk szép, tiszta kenneljeink, minőségi táp, minden évben megvannak az oltások az idősebb szukám ivartalanítva van. Elférnek, nem csinálnak semmi rosszat... 11 kor bezárom a kennelajtót és reggel 7 kor nyitom ki addig egy pisszenést se hallani a kertben..szava nem lehet senkinek..
2011. júl. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, még nincs megszavazva az új rendelet. Most egy ideig nem is lesz, hiszen nyaralnak a szavazógépek. Kutyák létszámát a helyi rendeletek szabályozzák. Ha valakinek gondja van a több kutya tartása miatt, engedélyt lehet kérni rájuk. Tenyésztők általában ezt meg is teszik. Amíg nincs haragos szomszéd, kutyagyűlölő az utcában, általában nem szokott gond lenni, ha több kutya van az engedélyezettnél.
2011. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ismerőseim közül még senki se kapta meg az engedélyt...több ismerős tenyésztő van itt a kerületben és ketten is kérvényezték...mind a kettőt elutasította sz önkormányzat pedig minden szomszéd belegyezett...csak azt érték el, hogy reflektorfénybe kerültek és rájuk küldtek egy csomó aktakukacot...szerencsére egyiknél se tudtak belekötni semmibe de nagyon rájuk szálltak..
2011. júl. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja persze könnyű azt mondani akinek nem olyan szomszédja van aki nem szólt hozzá a születése óta! Igaz a kutyáim épp nem zavarták (csak más miatt jelentettek fel) de biztos hogy nem segítetének semmiben. Akkor elveszik a harmadik kutyát? És aztán hova rakják? Nem gondolják, hogy állatkínzás egy normálisan élő kutyát elszakítani a gazdájától? Hát ez undorító.
2011. júl. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!