Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műtét után normális ha hány a...

Műtét után normális ha hány a kutyus?

Figyelt kérdés
Ma műtötték a kutyám, mikor hazaértünk vele már magánál volt és elég sok vizet ivott. Ki is hányta. Most inna szegény de nem merek adni neki csak pár kortyot.
2011. júl. 18. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha túl sokat ivott akkor naná h hányni fog hát ha túl sokat innál te is hánynál.
2011. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem mondta a doki???

műtét után teljesen normális, hogy hány.

az enyém maga alá is pisilt szegény.

csak hagyjátok pihenni, tegyetek elé finom ételt (valami könnyűt) és vizet, ő érzi, hogy miből mennyi jó neki. (enni valószínűleg még nem fog 1 napig...)

2011. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok elfelejtettem írni, hogy azért hány, mert szédül szegény, nagyon kába.

amikor engem műtöttek, én is kivoltam, és én legalább tudtam, mi miért történt velem.

de az a szegény csak szenved csendben...

egy kényelmes vackot készítsetek valami félreeső, szellőző helyen. esetleg maradj mellette kicsit, hogy lenyugodjon, de ne nagyon piszkáld, lágy hangon beszélhetsz hozzá kicsit, de ne sokat.

ennyit tehetsz most csak érte...

2011. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Enni nem ehet azt mondta a doki. 1 diót operáltak ki belőle. Lenyelte és elzárta az emésztőcsatornát.
2011. júl. 18. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!