Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok is megsemmisül ha...

A kutyátok is megsemmisül ha megfürdetitek?

Figyelt kérdés
Most volt fürdés, mindkét kutyánál, mert az egyik belefetrengett valami hülyeségbe, a másikat meg megmostam szolidaritásból. Ilyenkor mindig annyira kell röhögnöm rajtuk, olyanok már fürdés közben, mintha kb. halottak lennének, feladják minden büszkeségüket, és némán tűnik a megaláztatást. Utána meg nem találják a helyüket, jönnek mennek, de még mindig olynok, mint akiket borzasztóan megszégyenítettek :)
2011. júl. 18. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
az én kutyám tűri ha fürdetem semmi különöset nem szokott csinálni de utána mindenbe belehempereg ami csak van a lakásba szőnyeg kanapé minden ilyenkor nagyon felpörög és alig lehet leállítani..
2011. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én kutyám tűri, ha meglocsolom vagy na benedvesítem a bundáját egy nedves kefével.

viszont a Kosztolányin (ahol van egy "kút" vagy mi a túró a parkban a buszmegálló mellett) egy németjuhász ült a vízben xD Nagyon melege lehetett!


Régebben, amikor másfajta kutyánk volt, elmentünk a Duna-partra sétálni, a kutyánk nézte-nézte a vizet, majd hopp! beleugrott és kijött. Hogy miért csinálta ezt? Mert melege volt! Ez volt a legviccesebb eset, mert ő szörnyen utálta a vizet. Még az esőre is haragudott, úgy hogy felfelé nézett és ugatott neki.

2011. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
AZ enyemek is pont azt csinaljak
2011. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám legalábbis a egyik szépen elücsörög a kádba haggya hogy megfürdessem. De a másiknak mikor beteszem a kádba földbe gyökerezik a lába és mikor végeztünk össze vissza szaladgál a lakásba!
2011. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dettó! Az én kutyám úgy áll a kádban, hogy azt kérdezi a szemével: Miért, mondd miért? Mint valami szappanoperában... Férjem azon röhögött, hogy úgy kezdett el szuszogni, mint aki már az utolsókat szippantja....
2011. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!