Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül havonta egy kutya?

Mennyibe kerül havonta egy kutya?

Figyelt kérdés

tudom hogy el kell vinni orvoshoz ha beteg meg kell neki venni játékot pórázt ... de csak a kaja árára lennék kiváncsi meg mondjuk a kötelező évenkénti oltások árára


a kutya egy keverék kb akkora mint egy puli tehát nem túl nagy kutya és már 5éves tehát a gyerekkori oltásokon rég túl van tényleg csak az érdekel hogy mennyit eszik meg az oltások(+ha van még valamilyen havonta/évente fizetendő költség)


2011. júl. 19. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed eleve nem értem miért akarod ezzel is leterhelni magad, bár lehet a kérdező még fiatalabb.


Évente 12000-nél nem hiszem hogy sokkal többet költenél oltásra ha a kutya egészséges.

Kajából se kell mindig táp, elég csak kiegészítőnek a táp esetleg a kajamaradék mellé amit kap, hogy azért vitaminok meg egyebek jussanak neki. Az sem lehet havi 3 ezernél több.

2011. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bichonom van neki a veszettség és a kombinált 7- 8 ezer ft összesen.. havonta kajára több mint 5 ezer körül van minőségi tápot kap 2 kg 2000 ft (Acana) az neki kicsit több mint 2 hétig tart mert mellette szokott kapni egy kevéske maradékot is illetve juti falatokat is szoktam venni legutóbb 400 Ft vettem 2 csomag lapított puha jutifalatot.. évente 2-3 szor megy kozmetikába ami 4800 ft egy alkalom..és ha bejön vmi betegség akkor arra több 10 ezer ft is rámegy de szerencsére ez nem sűrűn van..
2011. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem másról van szó

egy ,,kedves ismerősünk,, tart egy ilyen kutyát aki persze semmi csekket nem ,,tud,, fizetni se villany se közösköltség se tartozások... bezzeg kutyára van pénze (félre ne értsétek nem a kutyával vagy annak tartásával van a bajom de ahogy mondtad minek kell olyannak kutya akinek meg kell számolni hogy mennyit tud rá költeni)

2011. júl. 19. 16:12
 4/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem megköszönni a választ most pótolom köszi:)
2011. júl. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!