Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erdélyi kopó vagy beagle?

Erdélyi kopó vagy beagle?

Figyelt kérdés
Melyik kutya lenne az ideálisabb egy nagy kertes családi házba? Én most 14 éves vagyok és van egy 3 éves kistestvérem.
2011. júl. 19. 21:20
1 2
 1/14 Torpetipi ***** válasza:
56%
Nekem van egy Erdélyi kopó-tacskó keverékem. Erdélyi kopót vegyél, mert az jobb, sokkal. 13/F vok. Hidd el nekem, hogy az erdélyi kopó okosabb, bátrabb, nevelhetőbb, hűségesebb.
2011. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Beagle nagy szenvedés első kutyának!!! nehezen jön vissza! ezt oktatók is mondják! első kutyának semmiképp! az erdélyi kopó az jó lehet ha következetesen van nevelve! kiskorában meg kell tanítani neki h a tesóddal óvatosan játsszon és nehogy nekiugorjon játékból se! De ha első kutya akkor én inkább valami családi kutyát vennék, mert ezeket a nagytestű kutyákat ha nem tanítod rendesen akkor csak a mérete miatt is veszélyes lehet a kicsikre! DE lényeg hogy rendesen nevelt kutya nem támad a családra! ezeket mérlegelni kell!
2011. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a kopó a jobb választás :)
2011. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

jézusom első kutyának egyiket sem! nekem van egy 8 hónapos erdélyi kopóm. kifáraszthatatlan,lehet kertben tartani de ha nem viszed minden nap hosszú sétára , szökős lesz és unalmában nagyon tud rombolni. sztem inkább vmi családi kutya kéne nektek, nem vadászkutya.

tudsz is róluk vmit vagy csak külsőre tetszik?

2011. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen sok mindent tudok tóluk az interneten szokok olvasni. És milyen családi kutyák vannak? mondok egy pár fajtát? köszii
2011. júl. 19. 22:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Mind a 2 gyerekszerető de a beagle nagyon önfejű, viszont a kopónak bazi nagy mozgásigényű.
2011. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
labrador, golden retriever ezek családi kutyák.
2011. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem tudsz dönteni akkor elmehetsz egy közeli menhelyre és ott is szétnézhetsz egy kicsit. Ott elmondod hogy milyen kutyát akarsz és ha szerencséd van akkor mutatnak neked egy csomót. Általában csak az oltásokat illik/kell kifizetni(kb.3500-5000Ft).
2011. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
uszkár, perfekt családi kutya
2011. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az uszkár nem tetszik
2011. júl. 19. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!