Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem szobatisztaság...

Ikszdéé31 kérdése:

Hogyan neveljem szobatisztaságra? Normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2hónapos havanese kutyusom nem szobatiszta, és fogalmam sincs hogy szoktassam rá :S minden reggel 5 órakkor kiviszem őt, akár 45 percet is kint vagyok, de sosem pisil,ahogy bejövünk bepisil:S mindenhova újságpapirt tettem a földre,de nem pisil rá, amikor látom hogy akar pisilni mindig szaladok vele a papirra, de addigra befejezi, orrát nem fogom belenyomni!!!jah és az ürülék bele ragad a szőrébe, mit tegyek?:S
2011. júl. 20. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg h kb milyen időközönként pisil. Az enyém 2 óránként pisilt, szóval kb 2 óránként lementem vele míg nem engedte el azt a fránya pisit. Ha kész volt megdícsértem és mentünk fel. 2 óra múlva meg ugyanez és így tovább.
2011. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 20. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!