Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi a táljából a...

Miért nem eszi a táljából a tápot? :D (9 hónapos shar-pei szuka)

Figyelt kérdés

Teljesen nevetséges helyzet. Vettem 15 kg kutyatápot. Az első napokban még ette is aztán napokig ott állt a tányérja tele kutyakajával. Később átálltunk a maradékra. Arra azonnal rávetette magát és elfogyasztotta ugyan abból a tálból. Ezután, most úgy döntöttem, hogy beletömöm ezt a 7-10 kg kutyatápot, úgyhogy napi 2x 15-20 percre kirakom neki a tálat.

Tegnap figyeltem, hogy mit csinál a tállal, és az egyik mancsával kiborítja a táp felét és a földről felporszívózza, de a tálhoz hozzá se nyúl. Ma úgy döntöttem hogy öntök neki a földre, és láss csodát, megette! Akkor most komolyan a tállal van a gond? De akkor miért ette meg a főtt kaját belőle?


2011. júl. 21. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg tálcára tenni a tápot.
2011. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen tál? A fémtálakkal szokott ez előfordulni, mert ugye azok tükröződnek és a kutya mozgást lát benne.
2011. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a másik pedig hogy nem hagyjuk a kutya előtt a kaját egész napra!az helytelen, ráadásul nehezebb lesz vele hisz nem tudja h te vagy a főnök, mert az a főnök aki a kaját osztja.

reggel este -kizárólag az aktiv mozgás után legalább fél órával- eléteszed a kaját, 10perc után elveszed ha megette ha nem. 3 nap utűn rendesen enni fog.

2011. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ugyanez volt a probléma, anno amikor még kölyök volt az amstaffunk. A tükörkép zavarta őt is és ugylátom a te sharpeidet is. Az enyémm is a földön boldogan evett, a tálból nem. gondolom fémtál. Mostanra már leszokott róla, de még mindig rossz étvágyú ( kétéves szuka )

2011. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez egy műanyag fekete tál :D Tudom hogy nem lehet egész nap előtte, azért is veszem el tőle 15-20 perc múlva :)

2011. júl. 21. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is fekete műanyag tálja van és nem szeret belöle tápot enni...ez biztos valami kutyafóbia :D
2011. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges :D:D
2011. júl. 21. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!