Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tesznek fel egyesek...

Miért tesznek fel egyesek videót, ill. képeket arról amikor párzanak a kutyáik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagy élmény számukra.
2011. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert primitív parasztok, és ez élmény nekik, meg az is ha mások röhögnek azon hogy milyen hülyék. :)
2011. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És ez miért baj neked? Nem teszik, nem nézed.


És amúgy hova teszik fel azokat a képeket?

2011. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tetszik és nem is nézem. Tegnap a netboardon olvasgattam, akkor láttam egy video linkjét. Hát mit mondjak, megvan a véleményem róluk...

Egyébként pedig csak rákérdeztem, de gondolom megmagyarázni még ők sem tudják...

2011. júl. 21. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl. bizonyíték, hogy a kölykök tényleg attól az apától vannak. (Persze ez önmagában még nem hiteles bizonyíték...) Amúgy meg nem törvénytelen, tehát senki sem teheti szóvá. Ha nem tetszik, nem kell megnézni.
2011. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez tényleg semmit sem bizonyít. Egyébként meg csak egy bizonyos fajtánál láttam ilyet, ez sok mindent elárul a fajta "tenyésztőiről". Elég undorítóak. Na mindegy.

Köszönöm a válaszokat.

2011. júl. 21. 19:23
 7/7 anonim válasza:
100%
Zoofília :D Ha pedig rászánod az időd erre a kérdésre, tudat alatt téged is érdekel ;D
2011. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!