Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a chipet inaktiválni?

Lehet a chipet inaktiválni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A törzskönyvezési osztályon a törzskönyvvel kiadott chip szerepel a kutya neve alatt. Vagy a tenyésztővel, vagy a törzskönyvezési osztállyal tisztázd a teendőket.
2011. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálam anno sajnos a MEOE központ hibája miatt nagyon későn jött meg a kennel név (elfelejtették a drágák elküldeni az FCI-nek....) Mire rájöttem (némi nyomozás után), a kölykök elvihető korba kerültek. TK (és a chip) persze a dolog miatt nem érkezett meg. Az egyik külföldi gazdi nagyon vinni akarta a babát, ezért úgy oldottuk meg a dolgot, hogy a doki belerakott egyet a saját chipjei közül, arra megcsinálta az útlevelet, én eltettem gondosan a pót-matricákat, a kicsi elutazott. Mikor megjöttek a tk-ek a chippel a ráeső darabot eltette, a tk-re a berakott matricái közül ragasztottunk be egyet, úgy ment vissza a MEOE központból a doki papírja (neki is le kell adni egyet). Az export tk kérelem beadásakor senki nem szólt érte egy büdös szót sem. Igaz, ez kb. 5 éve volt.
2011. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmi gond, maradhat az eredeti, és az állatorvos azt fogja a kisérőlapon a MEOE-nak visszaküldeni, és azt is fogja a törzskönyvedre ráragasztani.. Ebből semmi probléma nem lesz.
2011. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 25. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!