Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereted a kutyákat? Ha igen,...

Szereted a kutyákat? Ha igen, miért, és ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
Kort és nemet légyszi.
2011. júl. 22. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
utálom őket mert mindent tele.szarnak,rohagálnak,megugatnak,vicsorognak. mondjuk ez a gazdik hibája,de már a kutyákat is megutáltam mert nem tudok rendesen sétálni a gyerekeimmel,mert mindenhonnan szájkosár és póráz nélküli őrült kutyák rohannak elő
2011. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem, mint minden állatot. A macskát nem annyira. Szeretem a kutyákat, mert hűségesek, nem hazudnak, önmagukat adják.

/36L/

2011. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem mert önzetlenül tudnak szeretni és sose magukra gondolnak. Sokat tanulhatna sok ember a kutyától ezen a véleményen vagyok. 18/L
2011. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
eddig macska párti voltam.....addig amig hazanem hoztam a kis drágámat :) hűséges, igaz néha kicsit neveletlen de még igyis imádom:)....adok neki ételt mindig először bekisér az ajtón és csak utánna megy hátra enni:)..meg egyéb apróságok....egyszerűen imádnivaló:)...
2011. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a kutyákat :)

Azért, mert nincs még egy élőlény, aki ilyen örömmel ugrik a nyakamba minden alkalommal, amikor hazaérek.

Meg azért is, mert édesek, okosak és ragaszkodóak. Jókat lehet velük játszani is meg minden.


18/L

2011. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek:


Előre mondom van gyermekem.


Engem meg az idegesít, hogy ha lemgyek az utcára, boltba, akárhova, neveletlen, ordító, hisztiző gyerekeket kell látnom/hallgatnom, a szüleik meg csak nézik. Biciklivel, motorral állandóan nekem jönnek, sehol egy elnézést, vagy valami.

2011. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem öket! Most azt írom le, miért szeretem a sajátomat: mert hüséges, mindig ott van körülöttem, így sosem vagyok magányos, észreveszi, ha szomorú vagyok, és felvidít, vicces... stb. Egy kutya gyakran jobb társ, mint egy ember. 15/L A.
2011. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22.16-nak. a hülye gyerekeket én se bírom. az enyémek jólneveltek. nem kell megsértődni. hülye gazdának hülye kutya,hülye szülőnek hülye gyerek. ahol lakom mindegyikből van. volt már h majdnem ráugrott a gyerekemre a kutya, a gazdi meg csak nézte. én ezért nem bírom már őket
2011. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a kutyákat :) Olyan kis okosak, meg odaadóak és persze hűségesek. Gyakran elérzékenyülök, ha egy-egy kivételes kutyát látok (pl vakvezetőt).
2011. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szeretem a kutyákat! Főleg a kistestűeket, mert azok jobban tetszenek. Nagyon aranyosak, örülnek az embernek. Még utcán is megsimogatom őket és annak is örülnek.


Amúgy macskám van, és őket még jobban imádom, de azelőtt h lett vna igazi kutyabolond voltam.


Kedvenc fajtáim: westi, papillon, tacskó, beagle, basset.

2011. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!