Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kisebb, a középméretű, vagy...

A kisebb, a középméretű, vagy a nagyobb kutyákat szereted?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Közép és normál méretű kutyákat szeretem. Ne legyen extra kicsi sem extra nagy.
2010. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Én a közép- és nagyméretű kutyákat. A kis szobakutyákat nem szeretem.
2010. aug. 10. 13:21
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én a nagyokat :D a kicsik már nem is kutyák, inkább macskakeverékek... egy kutya legyen átlagos, vagy nagy, de semmiképp sem kicsi.
2010. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi, osztom a véleményedet.
2010. aug. 10. 13:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én a közéo méretűeket, de mindenfélét imádok, van amiből a kicsit, amiből a közepeset, és van amiből a nagyot szeretem.
2010. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

a kistestűekre jobban kell vigyázni, és végtelenek, ha egy nagyobb kutya rájuk támad.

sok közép-nagytestű kutyának van ízületi problémája.


de ez mind csak bla-bla volt, mindegyiket szeretem, ha jól nevelt :)

2010. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok mint az utolsó hozzászóló.

Van amiből a kicsi az aranyos, van amiből a közepes és van amiből a nagy.

Pl egy óriás uszkár már nem tetszik, de a törpeuszkár igen.

Nekem amúgy egy shih-tzu-m van, de a boxer is a kedvenceim közé tartozik. Sajnos nem adatott meg h akkora kutyám legyen (2 szobás lakásba ahol 5-en élünk, nem kínoznám), de ami késik nem múlik :)

2010. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyiknek van előnye és hátránya, én mindegyiket szeretem. Azért magamnak térdfölé érőt választanék csak, bár pont a múltkor gondolkodtam, hogy milyen kirány lenne, ha a kiskutyámat be tudnám ültetni a bringán egy kosárba, és együtt bringázhatnánk. Csak mert városban bringa mellett nem futtatnám a nagyot, az tuti. Szóval lehet, hoyg egyszer mégiscsak lesz kicsi kutyám is :)


A lényeg, hogy egészséges, jól szocializált, jól nevelt kutya legyen, innentől mindegyik imádni való :)

2010. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, ill úgy vagyok vele mint 13:25 :)
2010. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem foxim van, lakásban tartjuk, de a napi négy séta elmaradhatatlan. Nagyon szeretjük, de amint lesz rá lehetőségem, (saját ház) biztosan nagyobb kutyát választok.
2010. aug. 10. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!