Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereted a kutyákat? Miért...

Szereted a kutyákat? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés
Kor és nemet is írjatok!
2011. szept. 23. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%

A kisebb kutyákat szeretem,a nagyokat nem annyira,mert félek tőlük.Mindig megugatnak.

Én a macskákat szeretem,de semmi bajom sincs a kutyákkal,csak a nagyoktól félek.

2011. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Van egy kutyánk, 2 éves voltam, amikor megvettük...

Igazából lelkiismeret-furdalásom van, mert nem foglalkozok vele. Engem idegesít, ha ugatnak a kutyák, sétáltatni nem tudom (mert ugyebár végig ugatnak a környéken ha elindulunk), egyedül labdázni szoktam vele a kertbe...

Ennek ellenére ŐT szeretem, és az életem része.


Viszont hozzám közelebb áll pl egy cica, akit lehet sokat dögönyözni, és nem olyan büdi, mint a kutya. (a miénk nagyon büdi, mert kinti.. 2-3 hetente fürdetjük, 2 havonta kozmetikus)

Illetve van még egy nyuszim, nagyon nagyon hozzám való állat :)

2011. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%

20:20 vagyok

16/L

2011. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
Igen,mert aranyosak,okosak és szeretni valóak. :)) Van egy keverékem is,viszont macskapárti vagyok így átlagban. :D Vannak (kutya) fajták,amiket nem bírok,mert nem hasonlítanak szegények a kutyákra,olyan picikék pl.: csivava (igaz aranyosak,de vannak közülük agresszívabbak is) a másik pedig a yorki( nagyon nem bírom :SS) ...
2011. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
20:21 vagyok és 13,5 L
2011. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert annyira értelmes, hogy néha azt hiszem mindjárt megszólal.


Ma pl szomjas volt a kis blökim, mert kifogyott a víz a tálkájából és nem vettem észre. Tudja, hogy a csapból jön a víz. Ezért felrakta a mosdóra a két első lábát, hátranézett, hogy látom-e, és nyekergett egy kicsit, miközben intett a fejével a csap felé. Le is tettem rögtön a fakanalat és tele raktam vízzel a tálját. Hát annyira imádom az ilyen szitukat...

30N

2011. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen imádom a kutyusokat,nekem yorkim van,el sem tudnám képzelni az életem nélküle.Bocsi de én meg azokat az embereket rühellem akik evvel jönnek h nem szeretik a kis termetű kutyákat...miért nem?csak mert kicsik???vagy nem értem...
2011. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
előző vok 20L
2011. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon. Nekem is van egy keverék kutyám, és a kutyáknál nincs hűségesebb társ a világon :')


"A tény, hogy a kutyám jobban szeret engem, mint amennyire én szeretem őt, egyszerűen tagadhatatlan, és mindig bizonyos fokú bűntudattal tölt el. A kutya mindig kész rá, hogy akár az életét is a lábaim elé fektesse."


13/L. vagyok

2011. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem, az összeset. "Kutya nélkül lehet élni, de minek?" Ezt a mondást imádom. :-)


Azért szeretem, mert bármi történjen is, egy valaki mindíg van, aki hazavár engem, van kivel nézni a tévét, van miért sétálnom reggelenként és esténként, a kutyasétáltatást nagyon élvezem. Imádom tanítani is a kutyámat, mert nagyon jó szórakozás, és látom, hogy élvezik ők is, ez külön jó érzés. Szeretek róluk gondoskodni. És szeretem hogy szeretnek, és szerethetem őket. :-)


Azért külön imádom a testvérem kutyáját, hogy mindíg megérzi, ha szomorú vagyok és szalad nagy lelkesen, hogy megvígasztaljon, nem is tudok mellette szomorkodni. Szeretem, hogy soha nem érzem magam egyedül, ha otthon vagyok, és hogy van miért hazasietni. És egyébként is, szeretek mindent, ami kutyázással kapcsolatos, legyen az sza*r szedegetés a kertben, vagy egy nagy puszi az arcomra. :-)


20/L

2011. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!