Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Extra mini német pincser, van...

Nixee20 kérdése:

Extra mini német pincser, van ilyen?

Figyelt kérdés

Én most szeretnék venni egy kutyát , ami extra mini német pincsernek van hirdetve.

Ami azt jelenti , hogy 2kg-nál nem lesz több és a marmagassága 20cm-nél nem lesz magasabb. Van ilyen?:)


2011. júl. 26. 11:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mini-extra mini egy divatos kifejezés, ezzel jól eladhatóak szerencsétlen zsömle méretűre szaporított kutyák.

Mi baj van a normál törpe pincserrel? Még ők is nagyon kicsik, de mégsem kell attól rettegned, hogy véletlenül rálépsz és azonnal törnek a csontjai. Vagy ha ne adj Isten sétánál egy másik kutya egy kicsit durvábban közelít, akkor nem kapja be rögtön keresztbe.

Nekem is kistestű kutyám van, de azt gondolom, hogy van egy bizonyos egészséges határ.

2011. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
szerintem döntsd el hogy tengerimalacot veszel, vagy kutyát.
2011. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Semmi bajom nincs a nagy testű kutyákkal. Amíg kertes házban laktam , volt egy vizslám. Szegénykém elpusztult. Most panel lakásban élek és így kistestű kutya vásárlása mellett döntöttem. Hogy miért szeretnék extra minit? Mert nagyon tetszenek, ennyi:)

A kérdésem pedig az , hogy létezik olyan , hogy 2kg-os és hogy 20cm a marmagasság teljes kifejlett korában? ha 4kg-os lesz, akkor se fogok kidobni!! Csak szeretném tudni, hogy van-e ilyen.

2011. júl. 26. 12:07
 4/30 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy támadás célpontja lettem.

Köszönöm, ezt a fajta hozzá állást.

Sokat segített.

2011. júl. 26. 12:09
 5/30 anonim ***** válasza:
az a baj hogy ez nem egészséges már, mert túl vannak tenyésztve, egészségügyileg sem biztos hogy strapabírók, sőt! ágyról leugrik, lábtörés!
2011. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Ha annak van hirdetve, 2 dolog lehet.

1., aki hírdeti az nem nagyon ért a kutyákhoz, és még kölyök és azt hiszi már nem is lesz nagyobb (true story)

2., azért lehet olyan pici, mert nem egészséges

én azért keresgélnék máshol is, de te tudod :/

2011. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy miről beszélsz.

Ha abból indulunk ki , hogy a kutya a "farkasból származik" igen akkor már agyon genetikázott, állatról beszélünk.

Nem is ez a kérdés.

Nem hinném, hogy össze vissza törné magát. De még most se tudom azt, hogy van -e ilyen . Vagy csak egy jó szlogen, hogy eladhatóbb legyen.

2011. júl. 26. 12:17
 8/30 anonim ***** válasza:

Én az Őzpincset ajánlom ,és abból a legkisebb fajtát :-)

1-2 hét alatt szoba tiszták lesznek ,nagyon édes, a szőre kevésbé hullik.

2011. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
amúgy barátomnak is német pincserje van, hát nem tudom hogy nehezebb mint 2 kenyér :D meg picinek is elég pici, szóval azért mert extra mini van kiirva, lehet az a standard méret is. 4 kilós az én törpespitzem, aki kicsit el van hízva. ahoz viszonyítva egy törpepincser... interneten nézted? mert akkor belinkelhetnéd, akkor már több véleményt tudnánk mondani
2011. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
2011. júl. 26. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!