Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német pincser jó választás...

A német pincser jó választás lenne?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan feltették már ezt a kérdést, de én most először és utoljára kérdezek. Szóval első kutyám lenne és én a német pincserre gondoltam.

Esetleg, ha ti tudtok mondani olyan kutyát,aki:


35-45 cm-es

rövid- vagy középhosszú szőrű (heti/1-2 fésülés)

imádja a gyerekeket

átlagos mozgásigényű

kertben lehet tartani

idegenekkel szemben bizalmatlan nem ráncos a pofija, nem terrier és nem munkakutya


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 27. 02:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
esetleg gondoltam még a félhosszúszőrű pireneusi juhászkutyára.
2011. júl. 27. 06:53
 2/12 anonim ***** válasza:
Németjuhász?Tacskó(Nem vicc,nekem van egy és félnek tőle az emberek!!!!)?
2011. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szia!

Teszek ide neked valamit,hátha meggyőzlek.A leges-legjobb kutyus a világon.......nekem ilyen van...csodálom,imádom,semmilyen másik nem kellene.


NÉMET SPICC!!!!Aki sugárzóan szép, büszke, különleges jellemű ebre vágyik, aki sírig tartó hűséggel viszonozza a gazda szeretetét, az biztosan nem fog csalódni a spiccben, és ha már egyszer rabul ejtették ezek a kivételes egyénisége örökre a rajongójuk marad.Ezt a kutyát nem lehet félvállról venni. Elvarázsol, lenyűgöz, megbabonáz.

Aki igazán közel kerül hozzájuk, az tudni fogja, hogy miért.Rendkívül ragaszkodóak, a gazdájuk legapróbb hangulatváltozásait is megérzik és reagálnak rá.A spicc figyelmes és élénk kutya, gazdájukhoz különlegesen kötődik. Nagyon tanulékony és nevelhető. Idegenekkel szembeni bizalmatlansága, a vadászösztön hiánya különlegesen jó házőrzővé teszi. Nem félénk és nem agresszív. Különleges tulajdonságai közé tartozik időjárástűrése, robusztussága és hosszú élettartama.

A spiccek számára mindig a család az első!!!!!

Remélem segítettem :-))))

2011. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

gondolkozok a spiccen!

de mi van a német pincserrel?

2011. júl. 28. 10:00
 5/12 A kérdező kommentje:
-esetleg a breton spániellel mi a helyzet?
2011. júl. 28. 10:09
 6/12 A kérdező kommentje:

-csak német pincsert szeretnék, legalábbis szivem szerint ilyen fajtát szeretnék, de jó döntés lenne......

valaki esetleg tudna mondani német pincser kenneleket, Magyarországon?

2011. júl. 28. 10:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Google a barátod


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. júl. 28. 17:12
 9/12 A kérdező kommentje:
de ahogy nézem ezek TÖRPE pincser kennelek, de nekem normál méretű pincserek kellenének.
2011. júl. 28. 17:15
 10/12 anonim válasza:

szia

a német pincser nagyon jó kutya szőre nem igények sok gondozást .de ha naponta kifésülöd a szőrét akkor nagyon szép fényes lesz neki.a német pincser fázós kutya ezért télen kutyaruhát kell adni rá.az előtő mondathoz még annyit hogy ezért kint sem szabad tartani mert ő szobakutya.nagyon szereti a gyerekeket de idegenekkel szemben általában bizalmatlanok.nemtudom hol laksz de azért írok kennelt.


orosháza

sárrétudvar

allemand kennel

bácskautcai kennel

mátraszép kennel

vonsierra kennel

vonkarpatia kennel


ezek az alföldön vannak legalábis a nagyrésze


mi zalaszentgrótról veszünkkutyát az ő áraik 25000 FT de alkuképes


remélem tudtam segíteni és a legjobb kutyát fogod választani a német pincsert

2012. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!