Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kuty neve, ami...

Mi legyen a kuty neve, ami különleges, de nem kimondottan emberi név?

Figyelt kérdés
Puli kutya lesz, és kislány! Csütörtökön meglesz, sok nevet akarok!
2009. ápr. 5. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
nekem keverék kutyusom(fél puli), neve PomPom,mert tényleg úgy néz ki,mint a mesebeli PomPom,és puli isXD
2009. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Kósza, Babó, Bogyó, Czifra (bár ez inkább tarka kutyihoz való név)

Csocsó, Picúr,Manó, Manka, Mogyi

2009. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

Az első válaszolót miért pontoztátok le? Mert nektek nem tetszett a név amit irt,mi?

na,ezért utálom az iylen kérdéseket! mert ha vkinek nem tetszik egy név,egyből lepontozza a másikat.

A kutyát meg nevezd szarjankónak :)

2009. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
kb.100 ilyen kérdés volt,a válaszom még mindig az,hogy ird be a keresőbe,hogy kutyanévnaptár és vagy 500nevet kapsz.
2009. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

itt ha végig nézed az oldalakat akkor tuti találsz olyat ami ilyenféle kérdés.amúgy meg a kutyanévnaptrában sztem sz*r nevek vannak.

nekem ezek tetszenek(tudom nem túl magyarosak, de ezért nem kell lepontozni):

Zara, Ashley, Missy, Paniwi, Amy, Amira, Pixie, Gina, Jenny, Miley (Májlí), Zahír, Avon, Viva, Prada, Nara, Perla, Dolce, Kinko, Minnie, Jara, Mira


ezeket pedig iwiwen találtam:

Nico, Maya, Liza, Peggy, Pami, Mazsi, Sába, Vénusz, Héra, Leila, Lili, Kira, Szafi, Sztella, Shíva, Tina, Molly, Gésa, Pumi( egy pulinak jó lenne:D ), Szörpi, Kála, Jázmin, Niké, Málna...


Majd írd már meg mi lett a neve a kutyusnak, akár 1 hét múlva is.

2009. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Böngéssz végig egy kutyanév-naptárat. Én is onnan akadtam rá az enyémnek a hozzá illő névre:)

A tiédnek mivel fekete a Mistic-et adnám vagy a nagy szőre miatt a Vadócot.

Mellesleg kedves ivartalanítós válaszoló miért nem húzol már a francba?? Senki nem kíváncsi az állandó kioktatásodra.

2009. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A kutyus neve Mona lett! Mikor megláttam egyböl beleszerettem, mert ö volt az egyetlen aki nem félt és nekiállt a cipömet rágni, majd hanyattvágta magát, és várta hogy smizzem a pociját! Nagyon aranyos kutyus, és már most tud pacsit adni pedig csak 8 hetes!:)
2009. ápr. 7. 21:29
 18/19 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik ez a név:)
2009. ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Át lett keresztelve mert azt mondták mivel a puli magyar kutya legyen magyar neve, így Bogi lett, és erre halgat nem úgy mind a Monára.:)
2009. ápr. 14. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!