Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanyíró - milyet érdemes...

(L) Bella (L) kérdése:

Kutyanyíró - milyet érdemes venni otthoni használatra?

Figyelt kérdés
látok 10 000 Ft-ért és 40 000 Ft-ért is. Máltaim van, őt kéne havonta nyírnom, jó ehhez az olcsóbb fajta is?
2011. júl. 26. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez olyan lehet mint az emberi nyíró, ha olcsót veszel gyorsan tönkre megy, kicsorbul, v mit csinálnak ezek, és lehet h végül drágábbra jösz ki a sok olcsóval, mint az egy drágábbal.
2011. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Húú nekem van egy nagyon jó nyíróm!

Úgy hívják,hogy kutyakozmetikus!!!

2011. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az olcsó is.

Akkor érdemesebb befektetni,ha a saját kutyádon kívül,másét is nyírod és nem ingyen.

kb.egy kis kutya nyírása 800 -1000 ft között van.(a kutya kozmetikusnál)

2011. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nyírom a kutyám szőrét régóta, de ollóval és most meguntam. Azért kérdezem, hogy tudjátok-e milyet érdemes venni, mert úgy hallottam van amelyik felmelegszik.
2011. júl. 26. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Miért csak akkor érné meg ha másét is nyírod? Szerintem középkategóriában kell nézelődni a 15-20 ezres sávban már vannak használható darabok jó nevű gyártótól. Ez nem olyan mint a szaporítótól vett kutyák, hogy ami olcsóbb arra majd rá lehet költeni egy milliót. Ami olcsóbb az azért olcsóbb, mert rosszabb minőségű cuccokból van összerakva, kevesebb tartozék jár hozzá, kisebb márkanév alatt fut, lassabban tud vágni (ergo lassabban kell tolni, hogy ne húzza a szőrt.

Nyilván lehet, hogy hamarabb tönkremegy, de itt nem hetekben kell gondolkozni, hanem években.

Mint mondtam vegyél vhol a két véglet között,azzal rosszul nem járhatsz, és 7 használat után visszatérül.

2011. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Moser, wahl, andis, ezektől a gyártóktól nagyon nem foghatsz mellé!

Előző voltam :)

2011. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Catz ***** válasza:

www.kutyanyiro.hu


itt vannak a legolcsobb Wahl, Moser gepek. Nehogy Fressnapfban vagy ilyen helyen vedd. Bementem multkor 50,000.- ert akartak eladni nekem egy 15W-os Moser gepet... Na 32.000.- a fennt emlitett honlapon a 40W-os gep, amivel lovat is lehet nyirni.


Olyat v egyel, ami kifejezetten ilyen szörü kutyara jo, pl Moser/Wahl Contoure

2011. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez gondolom megfelelne, ugye?:)

2011. júl. 27. 11:23
 9/12 Catz ***** válasza:

Az www.amazon.de -n azt írják, hogy minden szőrtípusra ajánlják, még a filcesedőre is :)

Úgy, hogy szerintem igen.

2011. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap megvettem és nem viszi a szőrét, most vehetek másikat:(
2011. júl. 28. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!