Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fialhat-e a kutyám fajtiszta...

Fialhat-e a kutyám fajtiszta kölyköket, ha előtte korcsokat fialt?

Figyelt kérdés
Van egy szuka fajtiszta labrador kutyám, aki tavaly fialt 6 kiskutyát, akik nem lettek sajnos fajtiszták, és most tüzel újra, de fajtiszta kölyköket szeretnénk, és ezek után lehetnek-e e kölykök fajtiszták, hogy előtte egy korcs feketétől lett vemhes?
2011. júl. 27. 01:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én csak arra lennék kiváncsi, hogy milyen logika alapján tartod elképzelhetőnek, hogy ha egyszer keverékek lettek akkor most nem lehetnek fajtatiszták. Biológia órára bejártál?
2011. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De mondom hogy van törzskönyve!:D Istenem én nem töröltem egyetlen komentet se!!!! És elég jó gazdája vagyok, most szeretnénk kiskutyákat abba mi a gond?? Mért kell egyből így lenézni??És csak azért háborodtam fel, mert eléggé lenéztek ezzel a kérdéssel, közben én csak halottam egy két helyen, hogy nem lehet, 18éven aluli vagyok, gondoltam megkérdem már, hogy igaz-e vagy sem, de itt elég sokan nem válaszolnak a kérdésre hanem inkább oktatásba kezdenek, hát ez Magyarország, köszönöm szépen, tisztelet a kivételnek! Egy ártatlan kérdés miatt mért kell így neki esni egy embernek??:O
2011. júl. 27. 12:15
 13/17 ksandor1963 ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőmmel (anno)rendszeresen szexeltünk, és született neki egy néger babája. Elmondta, hogy egy buli után volt egy néger pasival. Hát így járt.

Utána egy évre rá a csajszi hozzáment egy magyar sráchoz. Gyereket akartak. Született is. Egy néger kisfiú.

Végkövetkeztetés? Rád bízom kedves kérdező.

Annyit tudok még segíteni, hogy: A kutya is emlős állat.

2011. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na ugye! Köszi szépen:)
2011. júl. 27. 12:57
 15/17 anonim ***** válasza:

"Végkövetkeztetés?"

A kisasszony ismét félrekefélt egy négerrel. Ennyi. :)

2011. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Neked aztán tényleg sok eszed van bakker...
2011. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tyler913 ***** válasza:
100%

Nem baj,hogy szeretnel kiskutyakat.Nyomas a menhelyre,fogadj orokbe parat,es ezzel mentsd meg az eletuket.

Sajat magad viszont ne kezdj kolyokgyartasba,mert nem ertesz hozza.Es ezt nem szemetsegbol mondom,mert en sem ertek.Ugyanugy,ahogy csak orvosit vegzett es sebeszi szakvizsgatt tett ember operalhat,kutyat is csak olyannak szabad tenyeszteni,aki ert hozza,mert itt eletekrol van szo.Nem annyi,hogy osszeraksz ket kutyat,mert hadd' legyen mar kolyok,meg jol el lehet adni.Tudnal felelosseget vallalni az osszes kolyok tovabbi sorsaert?Mi van,ha komplikaciok adodnak?Mi van,ha beteg kolykok szuletnek?

Na ezert nem javasolt,hogy a sajat kutyad karara jatszasd a papas-mamast,plane,hogy meg 18 eves sem vagy.

2011. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!