Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem a pincserem?

Terebesi dominika kérdése:

Hogyan neveljem a pincserem?

Figyelt kérdés
2-ét honap múlva kapok egy Törper pincsert és mindent szeretnék róla tudni.
2011. júl. 27. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy minden más kutyát. Ezt nehéz három mondatban összefoglalni, használd a google-t, vegyél könyveket, menj kutyaiskolába.
2011. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldalt szerintem nagyon jóljött!:)
2011. júl. 27. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Csodálatos kutyadokit nézem és már kiolvastam a könyvét is. A módszereit pedig alkalmazom a kutyáimnál amikor szükséges. A National Geographic Channelen megy. Itt megnézheted, hogy mikor megy: [link]
2011. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

ez a film is a hasznodra lesz!

2011. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlok két könyvet, amit mindenképpen érdemes elolvasni, és még a könyvesboltba sem kell elmenni érte:)

Ez a nevelésnek a lényegét írja le, élvezetesen, szemléletesen: *****


Ez pedig a tanításét, meg a konkrét hogyanját egyes trükköknek: *****


Ha a trükkök nem is érdekelnek, az elejét érdemes elolvasni, mert a tanítás alapelveit tök jól leírja benne.


És őszintén örülök, hogy ilyen rendes tudatos gazdi leszel! Ritka az ilyen okos ember, aki előre gondolkodik, és nem akkor döbben meg, hogy milyen is egy kutya, amikor már hetek óta nála van :)

Sok sikert a neveléshez, és sok örömöt a kutyushoz!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy előre gondolkodsz!! :D Ritka az ilyen ember!!! Én a Csodálatos kutyadokit és A csodálatos kutyadoki című könyvet ajánlom. Lehet kapni az Alexandra könyvtárban is.
2011. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!