Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miiért csinálja ezt a kutyuská...

Miiért csinálja ezt a kutyuskám? Van ötletetek?

Figyelt kérdés

A kis kutyám olyan furcsaságot csinál, már egy ideje figyelgetem, és mindig jót nevetek! De vajon ti mit gondoltok erről?

Ülök a széken,kanapén. Keresztben van a lábam, és azzal a lábfejemmel ami nincs a földön, "kikezd" :) körbe körbe járja, olyan mintha udvarolna a lábfejemnek, tolja oda a fenekét! Ugyan azt csinálja, mint amikor a parkban találkozik más kutyusokkal, és úgymond felveszik azt a pózt amikor körbeszaglásszák egymást! Farok föláll, picit csóválja, fül mereven égnek áll, fej büszkén tart!! Tiszta röhejes amúgy, de miért csinálja ezt a lábfejemmel??


2011. júl. 27. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De amikor én mentem sétálni találkoztam egy kutyával aki kiszökött és hasonlót csinált és úgy tűnt, mintha a fiú kutyámnak a csaj udvarolt volna. A fiú kutyám viszont nem is figyelt rá. Szerintem nálunk ez volt, hogy a csaj kutya udvarolt.
2011. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy csaj a kutya, mert akkor lehet, hogy udvarol. Sőt szerintem akkor udvarol.
2011. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"...már egy ideje figyelgetem, és mindig jót nevetek!"-pontosan ezért csinálja!...a jót nevetekkel megerősítetted ezt a viselkedésmintát:)ezzel kiképezted a kutyádat erre:d
2011. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nem nem! Érthető amit mondasz, és igaz! Valamennyire értek a kutyusokhoz! csak magamban nevetek, nem adtam hangot a nevetésnek, direkt, hogy ne vegyen észre semmilyen reakciómat! arra gondoltam, hogy talán valamilyen szagot érezhet a cipőmön, de miután megfürdök és tiszta zoknit, vagy papucsot veszek azután is csinálja! :)
2011. júl. 27. 17:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Senki sem tudja, tippetek sincs?. :(
2011. júl. 28. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!