Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért válogatós a kutyuskám?

Miért válogatós a kutyuskám?

Figyelt kérdés
Van két kutyám, egy kaukázusi és egy kis keverék. A kicsi nem hajlandó megenni mindent, úgy mint a nagy, mára ez a válogatóssága már olyan szintre fajult, hogy nem eszi meg a száraz kutyatápot se, csak a nedveset, vagy hogy kell mondani, meg a húst, tojást és hasonlókat. Ezzel szemben a nagy bármit képes megenni. Szerintetek miért van ez így?
2009. nov. 30. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden nap kb egy időben etesd (és ne avval amihez neki kedve van), hagyd előtte kg 15 percig majd vedd el és csak a legközelebbi etetéskor add oda neki. Közben ne nassoltasd. Lehet hogy gondok vannak a rangsorral. Tudd meg melyik kutya van feljebb a rangsorban, és etesd előtte.
2009. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tuti a nagy van előrébb a rangsorban, mert a kicsi az szuka, a nagy meg kan, de a nagy el van zárva a kicsitől. Mondjuk tényleg szoktam nassoltatni, mert mindig annyira örül neki.:)
2009. nov. 30. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Hát ha a rangsor dolgot azzal indoklod hogy azért a nagy van előrébb mert az kan akkor lerí rólad hogy nem sokat értesz a kutyákhoz..

Ha nem eszi meg éhen marad, ennyi a megoldás. Vagy elveszed tőle etetés után és csak a következőnél adod vissza vagy otthagyod és a nagyobb megeszi előle. Előbb utóbb megtanulja hogy ha neme szik éhen hal.


Én nem szoktam javasolni a Fennel könyvet normális esetben mert 1-2 módszere kegyetlen túlzás de neked most tényleg erre van szükséged mert a kutyáid el vannak kényeztetve.

2009. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!