Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy új kutya segítene a régi...

Egy új kutya segítene a régi elvesztése miatt?

Figyelt kérdés
Van még kutyánk de ők nem olyanok...nagyok..ő kicsi volt...egy új segíthetne ? szeretném azt is vagy még az is lehet hogy nem? mit tegyek iszonyatos nagy fájdalom van bennem?
2011. júl. 27. 17:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
mit csináljak látom magam előtt ő kell....
2011. júl. 27. 17:59
 12/19 A kérdező kommentje:
legyen új vagy ne?
2011. júl. 27. 18:01
 13/19 anonim ***** válasza:
én nem ugyanolyat vennék egy másik kutyus nem rá emlékeztet de jó érzés hogy megint van
2011. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
azt mondod? mert azért kellene másik mert itt van az anyukája meg a mamája...ők eléggé rá emlékeztetnek...de ha teljesen mást veszek bűntudatom lenne hogy őt "lecseréltem" értitek?
2011. júl. 27. 18:48
 15/19 A kérdező kommentje:
tehát kérdés innentől az hogy hasonlítson az én kis drágámra vagy sem? és köszi az eddigieket:)
2011. júl. 27. 18:55
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy ne ugyanolyat vegyél.

És azt tanácsolom, hogy még várjál vele egy kicsit, nem jó túl hamar új kutyust vinni. Ne azért akarj új kutyát, hogy őt pótolja, hanem azért hogy legyen egy barátod/társad akit szerethetsz, úgyan úgy szerethetet mint az előzőt, de a kutyus nem lesz ugyanolyan, nincs 2 egyforma kutya.

2011. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
allatok.info -n van néhány csivava keverék nézd meg őket, hátha megtetszik valamelyik :) De még várj egy kicsit az új kutyussal.
2011. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

vegyél másik fajtát és picit

ha ugyanolyan fajtát veszel, akkor azokat a tulajdonságokat fogod keresni benne mint az előzőben és lehet hogy nem találod meg benne...

egyébként részvétem

2011. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én azonnal kaptam másik kutyust. (hétfőn elaltatták a drágát, szerdán jött az új). nem akartam, de a szüleim mondták, hogy menjek el a Lenke nénihez uborkáért :) persze lenke néninél nemcsak ubi volt, hanem 8 hetes kiskutyák. Anyu írt egy sms-t, hogy nyugodtan vigyem haza, amelyik tetszik. Ott helyben beleszerettem a mostani kutyámba.

Lefoglalt, és bár most is fáj a régi kutyám,(8éve történt),de az új segített a fájdalom feldolgozásában.

2011. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!