Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg nyers húst kell neki...

Tényleg nyers húst kell neki adni?

Figyelt kérdés
A beagle-m most fial, már 3 kiskutya van. Azt hallottam, hogy nyers húst kell adni az anyának, hogy ne egye meg a kiskutyákat. Ez tényleg így van?? Megeszi a kölyköket?? És segít ha nyers húst adok? Állítólag ég a gyomra, mert ugye megeszi a méhlepényt és tisztogatja a kölyköket...
2011. júl. 28. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
??????? én még soha nem hallottam olyat, hogy az anya kutya megenné a gyerekeit....
2011. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem azért enné meg a gyermekeket, mert éhes. Sztem nem lesz semmi baj.
2011. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy baromság..egy normális szuka nem eszi meg a kölykeit nem apa hörcsögök..
2011. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
énmár hallottam de a nyers húsról nemtudok semmit :(
2011. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Komoly ismeretekkel vágtál neki a szaporításnak......

Amikor az anyakutya megeszi a kölyköt, ott valami gond van a kölyökkel. De nem is minden kutya teszi meg.

2011. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

anyukám is megette a kistesómat ugyhogy előfordulhat

amugy szerintem kutyáknál nem fordul elő olyan gyakran h megeszi az anya sőt szerintem nagyon ritka lehet most hallok róla először

2011. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az ismereteimmel semmi gond. Azért mert hallottam ilyet, még nem azt jelenti, hogy a tenyésztéshez fogalmam sincs. Voltak már kölykei, nem volt semmi gond, szépen nevelte őket.
2011. júl. 28. 10:49
 8/11 anonim ***** válasza:
nem vagy te tenyésztő. ezért ne is használd ezt igy megtévesztésként. szaporítónak hivnak, nem tenyésztőnek.
2011. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem kell nyers húst adni neki, épp olyan kaját adj neki mind amit szoktál. Az pedig hülyeség hogy megeszi a kiskutyáit.
2011. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kíváncsi voltam, hogy tényleg létezik-e ilyen és úgy olvastam mások is hallottak már róla, hogy az anyakutya megeszi a kölykeit. Egy idős bácsi szerint régen tényleg nyers húst adtak a kutyának emiatt.
2011. júl. 31. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!