Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutyának nyers húst adni?

Lehet a kutyának nyers húst adni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, kivéve a sertést, férges lehet, meg az Aujeszky vírust terjesztheti.

Ettől függetlenül ha megfőzd neki, se lesz semmi baja.

A csontokkal figyelj!

2011. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadónak igaza van. Annyit hozzátennék, hogy nekem anyukám mindig azt mondta, hogy marhát se. Nem tudok indoklást mondani, de tudom hogy mindig csak baromfihúst adtunk a kutyának vagy a macskának nyersen. De ha megfőződ előtte akkor bármit odaadhatsz nekik.
2011. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, mégpedig a vér szaga miatt. Picit főzd meg, hogy ne legyen meg a szag, ugyanis a vadászösztön feltámad benne.
2011. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Marhahúst is adhatsz neki, én mindig úgy vettem a gulyásnak valót, hogy 30 dkg. a kutyáké volt.
2011. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 13:17

Ezt most komolyan gondoltad?

Minden ragadozóban ott a vadászösztön. Még a kis yorki is mozdul, ha valami moccan előtte.Akár labda is.

Vagy arra gondoltál, marhahús evése után a kutya elkezdi vadászni a marhákat?

Ha biztos helyről van a hús, lehet nyersen is, kivéve a sertés . Egy rövid forralással pedig nyugodtan adható a hús.

2011. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sertést és halat kockázatos, tilos! fokozatosan kell hozzászoktatni a kutyát a nyers koszthoz és csak minőségi húst adjunk-pl. bojlercsirkét sem adok kutyának soha a magas növekedési hormon és antibiotikum tartalom miatt
2011. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 16. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!