Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi egy Cocker Spániel...

Mennyi egy Cocker Spániel átlag ára?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy Cocker spániel kölyköt. Már le is foglaltam, de tudni szeretném nem-e vernek át. A kölyköt 8 hetesen vihettem el, törzskönyve nincs, farka vágva és fiú, ha ez számít valamit.
2011. júl. 28. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs törzskönyve, ezáltal nem bizonyítható, valóban fajtatiszta e, így megeshet, hogy nem olyan lesz, mint amilyenre számítasz.

Szülei betegségekre nem szűrtek, így megeshet, hogy ideggyenge, beteges egyedet fogsz ki.

Mivel nem tenyésztőtől veszed, ezért benne van a pakliban, hogy átvernek.

Áruk 60.000 Ft-tól, de általában 80.000 Ft-tól kezdődik.

2011. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Így okosabb lettem.
2011. júl. 28. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:

írták már itt h adhatnak ir szettert is hogy spániel lesz aztán meg ugyen 2szer akkora.

spánielt nagyon nem éri meg rossz helyről venni. a fajtamentők tele vannak ideggyenge, epilepsziás spánielekkel.

2011. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Érem, nem fajtamentőktől lesz. De a fenti dolgoknak megegyező ár kéne.

-Most már azért elgondolkodtam, hogy kell-e onnét.

2011. júl. 29. 10:04
 5/5 panettone ***** válasza:

ilyen opciókkal illik a kölyköt ingyen adni...ha bukod a foglalót akkor spórolsz a legtöbbet vagyis akkor bukod a legkevesebbet.


1 tkv nélkül csak típusos keverék, lehet hogy a szülők spánielnek néznek ki de a kicsikbe vissza kszönhet bármi

2 a chip kötelező- a regisztrálása szintén, ilyen korban ha jól tudom minimum 2 féreghajtáson és egy oltáson túl kell lennie ha ennek az árát elkérik az oké mert azt illik kifizetni egy keverékért is

3 nem tudom honnan veszed de ha a kicben nincs chip , nincs tkv, gondolom nincs adás-vételi sem akkor hova mész vissza ha gáz van?

4 tenyésztőtől vásárolt kölyök esetében kérheted a szűrések igazolását dp-ről, veséről és szemről. Jó esetben pedig figyelmemml kísérhated a kennelét és biztos lehetsz benne hogya kicsik jó idegrendszerű szülőktől származnak

5 bizonytalan eredetű és minőségű kölyöknél fel kell készülni mindenre és a minden alatt azt értem hogy ha szereted és nem csak házörzőt látsz benne akkor tartalékolj a dokikra. Elég ha elhozod beoltatod és a gyenge immunrendszerű kölyök beadja a kulcsot.

2011. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!