Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta vagy keverék?

Fajtiszta vagy keverék?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk megnézni egy puli almot. Azt mondták hogy a kiskutyák fajtiszták a kölykök közül a kan tiszta fekete volt de a szuka testvéreinek a mellkasán volt egy fehér folt, és azt idővel kinövik?
2011. júl. 29. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sose lehetsz benne teljesen biztos, de ha van törzskönyve a kicsiknek, akkor "szinte biztos", hogy fajtatiszták.
2011. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bozsikrisz ***** válasza:

Van törzskönyv? Akkor fajtatiszta.

Anélkül csak reménykedni lehet. Tavaly 2 puli almot is láttam, ahol minden kölyök fekete volt, egyiken sem volt folt. Én megbízható helyről vennék, papírokkal.

2011. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj hogy nincs neki, csak a szülők közül az apa kutyának van.
2011. júl. 29. 09:21
 4/11 anonim válasza:
Keverék vagy fajtiszta, mit számít... Legyen aranyos és kész, nem?
2011. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden keverék kutya fajtiszta, ugyanis kutya, azaz a canis lupus familiaris. Az már más kérdés, hogy fajta tiszta vagy sem, tehát hogy ebben az esetben puli vagy sem. Vegyél TK-s kutyát.
2011. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem az fajtiszta keverék kutya volt

de nem fajtatiszta

2011. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most olvastam hogy A standard megengedi a maximum 3 cm átmérőjű fehér foltot a szügy tájékán. Akkor fajtatiszta lehet. Igen amúgy nem számítana ha keverék de 15.000Ft-ért már elvárjuk hogy fajtatiszta legyen.
2011. júl. 29. 09:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a puli már nem ugyanaz, mint régen. A fajtagondozó szerv és a küllemre tenyésztőknek köszönhetően igencsak összement. Keress inkább falun nagyobb méretű ún. csendőrpuli kölyköket.
2011. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sztem hozz el a menhelyről egy kutyust. És meg is mentettél vele egy életet, és sok benne a köszönet, hogy ,,megmentettél" :))))
2011. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15 ezer forintért? Szerintem merülj el jobban fajtatisztaság témájában.

Tavaly egy ismerősöm törzskönyves pulijával hoztak le egy almot. A kölykök gyönyörűek, törzskönyvesek, a szülők tenyészszemlén voltak, és megcsináltatták az eü. szűréseket nekik.

Önköltségi áron adták a 4 kicsit, és így jött ki 38 ezer forintra. 15 ezerért örülhetsz ha legalább 1 oltása van:(

2011. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!