Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatiszta (fajtiszta) ez a...

Fajtatiszta (fajtiszta) ez a Cocker Spániel?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogyha egy Cocker Spániel kölyök apja és anya is Cocker Spániel akkor biztosan hasonlítani fog-e erre a fajtára? Vagy ez a felmenőktől is függ?
2011. júl. 29. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
O.M.G.
2011. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amúgy igen.
2011. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, olyan kinézető lesz mint ez a fajta?
2011. júl. 29. 14:32
 4/16 anonim ***** válasza:
ere nem mondok inkább..semmit...de ha valaki ennyire nem ért a kutyákhoz minek kell neki? NEm ha mind2 szülö spániel akkor biztos egy németjuhászt fogsz kapni"
2011. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jól van na, de a kutyáknál is előfordulhat más fajta kialakulása mondjuk az ükapjáé és akkor benne van a pakliban, hogy más fajta is lesz benne mint Cocker Spániel. De te ezt úgy is jobban tudod.
2011. júl. 29. 14:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha fajtatiszta spániel akkor a felmenői csak spánielek voltak, így kizárólag spánielt kaphatsz! Ne szaporíts...
2011. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ömm.. én csak venni szeretnék, én azt egy percig sem állítottam, hogy a szülei is fajtatiszták voltak mert azt nem tudom. Nyilván ezért tettem fel a kérdést. Mellesleg fiú lesz úgyhogy szülni nem igazán fog.


(Fönt lehet, hogy nem fogalmaztam pontosan a kölyök anya és apja is Cocker Spánielnek nézz ki.)

2011. júl. 29. 14:53
 8/16 anonim ***** válasza:
ha annak néz ki de törzskönyvvel nem bizonyítható, hogy az akkor igen, kijöhetnek érdekes dolgok belőle...de én nem a külleme hanem a jellem és az egészsége miatt jobban aggódnék... elég sok az epilepsziás spániel és kitudja a szülei mennyire közeli rokonok illetve milyen betegségeket hordoznak genetikailag...
2011. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. júl. 29. 15:03
 10/16 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nincs semmire garancia. Vegyél tenyésztőtől, törzskönyveset, és akkor nem érhet meglepetés.

De minden bizonnyal -ahogy írták- nem fogsz német juhászt kapni egy ilyen párosításból. Viszont előfordulhat, hogy lesznek komoly eltérései a standardtől, illetve lehet olyan örökletes betegsége, ami egy szűrésekkel rendelkező tenyészpár esetében nincs.

2011. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!