Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit javasoltok? Kérdésed túl...

Mit javasoltok? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van de ez most egy összetett kérdés. Nyaralni megyünk több kutyával és kitaláltuk hogy egy zsákot veszünk közösbe így nem kell mindenkinek hurcolni a sajátját. Tehát mivel az egyik kutya yorki valami kis szemű táp kellene, az enyém meg hízásra hajlamos tehát jó lenne valami light, a többi sem éppen sovány tehát egyiknek sem ártana. Természetesen valami jó minőségű tápot szeretnénk.

A Profine Light Lamb Potatoes mit gondoltok? mekkora szemekből van?

és a Purina Dog Chow Light Pulykahússal és rizzsel?

Belcando light?

De minden javaslatot szívesen fogadok.


2011. júl. 29. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Belcando light. Vagy legalább a yorkinak nem tudják elhozni a saját tápját, ami nekik otthon van? És akkor tudnák keverni a belcando-val. Csak mert olyan kis kényes kutyák, lehet hogy a hirtelen kajaváltás megviselné a gyomrát.
2011. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Yorki kajája annyira minimális, hogyha ő a szűk keresztmetszet, akkor azt tényleg hozza magával a gazda.

A többi kutyának meg tök mindegy, hogy egy hétig mit eszik, ha te ragaszkodsz a light táphoz, akkor a többiek is egyenek nyugodtan azt, senkinek nem lesz semmi baja tőle.

Bár én biztos nem szarakodnék tápváltással egy nyaralásnál, legalább a kaja legyen a megszokott szegény kutyának, ha már a környezet idegen lesz. Mondjuk nekem szokott is itthon lenni annyi kutyakajám, hogy nem gond egy utazás.

2011. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#3. Itt a pont.
2020. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint #2.
2020. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!