Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever gazdik...

Golden Retriever gazdik véleménye a kutyusukról?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy ilyen fajta kutyust,már régóta.Nagy kertünk,a rendszeres sétáltatás kielégíthetné a mozgásigényét,mégis azt szeretném,ha bent(is) lenne a fekhelye/egy kosárka..:)


Ha rossz idő van(pl. esős,sáros) megoldható,hogy egész nap bent legyen?nem olyan nagy hátrány a "temrete"?


2. kérdésem: Rengeteg szépet olvastam róla,a természetéről,a szelídségéről...stb. ezen dolgok reálisak?(pl. nem kap mások felé?) és,tudom,a nevelés határozza meg ezeknek a dolgoknak a nagy részét,amire sok időt fordítanék:) de azért mégis....


3.: Elsősorban ugye "kifejlett" példányok gazdijukhoz kérdezek,mert ők már együtt sok mindenen,többek közt a nevelés nagy részén és az együttélésen is már régóta "átestek"... Hallom azt is a fajról,hogy rendkívül könnyen tanítható.

Szóval: Mennyire nehéz a szobatisztaságra való nevelés??(ami kulcsfontosságú ugye ha azt szeretném,hogy bent is legyen.

valamint 4.: mennyire volt fájdalmas az anyaállattól való elszakadás,hogyan próbáltátok enyhíteni?


nagyon sok érv szól a kis testű kutyusok mellett(olcsóbb az eltartásuk,könnyebb szállítani őket és olvastam én már arról is ,hogy a házba csak és kizárólag kicsiket lehet tartani,a nagyobb testűeket szó szerint elítélték ebben a témában...:( ),én mégis most egy nagyobb termetű mellett döntöttem/döntenék...

Most hirtelen nem jut eszembe több kérdés,előre is köszönöm a sok segítőkész választ!


2011. júl. 29. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát ha érdekel tőlem is kaphatsz egy blog címet ami az én kutyimról szól:


[link]

2011. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát,nem csalódtam!!!!:) a te kutyusod is nagyon gyönyörű!!!

Nem tudom...én 22 éves lány létemre már jópár éve ezen kutyafajta megszállottja vagyok,egyszerűen elképesztő!!Mindig csak jót hallok/olvasok róla,most a szomszédomban is van egy,a kisfiú biciklin is simán viszi sétáltatni,azon felül,milyen csodaszép állat!!!eddig filóztam a Golden és a Beagle között....tudatalatt valahol mégis Goldent szerettem volna,aztán ott volt a sok érv a kis termetű kutyusok mellett(amiket ugye meg is említettem) de mostmár nem tágítok!!!!!:)

Annyira meg fogott az egész "lényének" a kisugárzása...:)

2011. aug. 10. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!