Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyánkkal?

Mi lehet a kutyánkkal?

Figyelt kérdés

Mi lehet a baja a 3 éves Beagle kutyánknak ha:olyan hangot ad mint aki röfög és olyan mint aki nem kap levegőt.. :S Ezt általában nagy melegben és most ebben az esős időben csinálja..


Köszi előre is..


(Amúgy vagy két éves korában kezdődött ez az egész..)


2011. júl. 29. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Komolyan úgy gondolod, itt, a neten látatlanban löki valaki a megoldást?

Ennyi idő alatt nem jártál dokinál vele? Oltáson sem, hogy rákérdezz?

2011. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ..Bocshogy kérdeztem..csak meg szerettem volna tudni..Eddignem volt ennyire komoly.
2011. júl. 29. 20:38
 3/9 anonim válasza:
Biztos megszállta az ördög.
2011. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem Angol Bulldogom röfögött, valami orrpolip szerűség, nem vágom.
2011. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el az orvoshoz! Mondanám, hogy lehet, hogy toklászt szívott fel, vagy valamit, de akkor ez csak mostani tünet lehetne. Ez nem játék, ha nem kap levegőt el is pusztulhat! Igaza van az első válaszolónak, ne gondold, hogy itt választ kaphatsz rá, irány az orvos!!!
2011. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szokta csinálni? Akkor amikor fekszik vagy állandóan?


Az én kölyökkutyám kedden így halt meg, furán kezdte el venni a levegőt, de csak akkor lehetett észrevenni mikor lefeküdt, így szegény rögtön fel is ült, hogy normálisan kapjon levegőt. Olyan kis szörcsögő hang volt és úgy nézett ki mint aki alig kap levegőt. Elvittük a dokihoz, ott az asztalon már köhögésesfulladozásba fordult ez át, és szegény meg is halt ott az asztalon. A doki szerint ödéma lehetett, de csak tippelgetett és azt mondta az ilyen allergiától is kialakulhat (pl megcsípi egy méhecske, vagy bolhaallergia..stb) Ha szereted a kutyád akkor ne itt kérdezősködj, hanem irány az állatorvos.

2011. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszike.
2011. aug. 4. 00:24
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor is amikor áll és fekszik
2011. aug. 4. 00:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi..:)
2011. aug. 5. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!