Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes lett a kutyám de nem...

Vemhes lett a kutyám de nem szeretnénk kiskutyákat! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Valahogy beszökhetett valami kóbor kan vagy ilyesmi mert vemhes lett a szuka kutyánk de nem szeretnénk kicsiket...Mit lehet ilyenkor tenni?

Olyan 1 hónapja lehet még a fialásig!!


2011. júl. 29. 22:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ivartalanítsd, azt az utolsó pillanatig lehet.. mást már nemnagyon
2011. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás. Nem olcsó dolog, de mást nem tudsz tenni...viszont azt minél hamarabb, mert már lehet, hogy így is kifutottál az időből.
2011. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
igen,ivartalanítás.
2011. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Ha ivartalanítod, azt jelenti, hogy kiveszik a kiskutyákat, akik biztosan elpusztulnak. Nem tudnád őket elajándékozni, ha megszülettek? Utána lehetne ivartalaníttatni a mamakutyát.
2011. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

ja ha meg megszületnek akkor nagy esélyük van menhelyre.. ne légy már nevetséges basszus.. tele vannak a menhelyek és az ország keverékekkel szerinted kinek kellenének még ingyen is? Vagy ha komplikáció lesz? sokkal nagyobb esélye van a szukának hogy az ellésbe hal bele mint az ivartalanításba..

Ne nyissunk erről erkölcsi vitát...majd ha nem lesznek tele a menhelyek akkor gondolkodhatunk mi helyes és mi nem..

2011. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás, mielőbb.
2011. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem leszek nevetséges, basszus - már ha ilyen kedvesen fejezed ki magad. Nekem 6 kiskutyát sikerült elajándékoznom, utána ivartalaníttattuk az anyakutyát.
2011. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

Offolok, ezért elnézést, de:

miért kell a másik véleményét lehurrogni???

Legalább az állatbarátok legyenek kulturáltabbak!!!

2011. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen és életük végéig ott is fognak maradni? mi erre a biztosíték?

Azok akik tőled vitték el a kicsiket vihettek volna bármelyik menhelyről...mindenhol vannak keverék kiskutyák.

Én is adtam el kutyát 120 ezerért és hívtak fel 5 évvel később, hogy a kedves gazda leadta az Illatoson pedig a szerződésben elővásárlási jogom van és rendszeresen beszéltem vele telefonon majd mikor kérdőre vontam közölte, hogy hát...nem akart szólni de felásta a kertet és a férje allergiás lett rá...semmire nincs garancia csak míg engem bebiztosít az, hogy azonnal felhívnak ha olyan kutya kerül be akinek a chipje a nevemre van regisztrálva addig neked semmi garanciád ugyanerre...

2011. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Azért nehogy agyvérzést kapj... Tudod, ez egy fórum. Valakinek ez a véleménye, valakinek az. De azért, mert nem értünk egyet, remélem, még nem kell a vérpadra vonulnom...
2011. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!