Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes lett a kutyám de nem...

Vemhes lett a kutyám de nem szeretnénk kiskutyákat! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Valahogy beszökhetett valami kóbor kan vagy ilyesmi mert vemhes lett a szuka kutyánk de nem szeretnénk kicsiket...Mit lehet ilyenkor tenni?

Olyan 1 hónapja lehet még a fialásig!!


2011. júl. 29. 22:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Te is agyvérzést kapnál ha hetente egyszer kimennél egy menhelyre önkéntesnek és konkrétan térden állva mondanál hálát azoknak akik inkább vemhesen de ivartalanítják a kutyájukat. Abban a fajtában amit régen tenyésztettem ma az expresszen több oldalnyi hirdetés van, hetente egyszer hoznak be egy vagy két kutyát a fajtamentéshez és szedünk össze kutyákat menhelyekről, gyepmesteri telepekről. Sajnálom, hogy ideges lettem de én minden egyes alomért hálás vagyok ami ebben az országban jelenleg nem születik meg.
2011. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hajjaj.....Viszont az a probléma hogy ivartalanításról nem lehet szó!EGy fajta tiszta kutyáról van szó aminek azt szeretnénk ha később még lennének kiskutyái de azok is fajta tiszták....azt hittem hogy még meglehet valami oltással vagy műtéttel ezt akadályozni....mert a családba meg senki se lenne arra képes hogy agyonüssük a kicsiket vagy vízbe folytjuk .....Viszont abban egyet értek hogy a menhelyek így is tele vannak kutyákkal....kitudja a kicsik sorsa is mi lenne.....Úgy látom nehéz probléma alatt állok!!!!
2011. júl. 29. 23:36
 13/24 Andibandii válasza:
61%
Na,én pont korcs kiskutyát szeretnék!(Menhelyről!!)Az a szomorú,hogy mások már ebből is presztizs kérdést csinálnak!Mindenkinek csak a fajtatiszta kutya kell:(Undorító!
2011. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Tudod ha 100%osan tudnám hogy a kiskutyák jó helyre kerülnének nem lenne itt baj.....de az meg nekünk se hiányzik hogy mondjuk lefial vagy 8 kicsit....aztán abból ha elvisznek vagy 4et.....a többi négyel mit csináljunk??

Ebbe az egészbe az a legdúrvább hogy nem rég hoztuk....a fajta tiszta kanunkhoz....erre kiderült hogy olyan szépen átvertek ....csak most mondták meg hogy vemhes.....azt hittük csak elvan hízlalva...de az állatorvosunk meg csak a jöv.héten lesz mert üdülni van.....

2011. júl. 29. 23:52
 15/24 anonim ***** válasza:
sajnos injekció csak a vemhesség nagyon kezdeti stádiumában adható.
2011. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Totya1777 válasza:
0%
szerintem mikor megszületnek egyből vedd el az annyuktól,és gyorshalállal öld meg őket(ha ingyen akarod megoldani)a szuka csak néhány napig lesz szomorú,aztán már olyan lesz mint régen(azthiszem)
2011. júl. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnétek ivartalanítani akkor miután megszuletnek a picik el lehet oket altattatni...de a legjobb az lenne ha mar nem tudtok gazdakat talalni nekik akkor ivartalanitatni meg ellés elott.
2011. júl. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de a gyorshalál alatt ugye nem a földhözcsapást, agyonütést érted?

Csak mert az úgy egyébként bűncselekmény...

2011. júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát már nem sok mindent tudsz tenni! Szerintem az ivartalanítással már elkéstél, el első pár hétben kellett volna de már akkor se ajánlott!!
2011. júl. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem gondoltál erre előbb????? nekünk egy szuka tacskónk van és tüzelési időszakban bezárjuk és csak egyszer fialt mikor elősször tüzelt. Most 8 éves és csak az az egy fialása volt! Szóval legközölebb figyelj rá oda!!!
2011. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!