Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves korig jó, ha szül...

Hány éves korig jó, ha szül egy kutya? (Bichon Havanese)

Figyelt kérdés

Az én kutyám 5 éves és azt szeretném,ha jövőre szülne.Az még ajánlott?

És egy kutya hány hónapig terhes?


Előre is köszönöm!


2011. júl. 30. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem akarod hogy szüljön.
2011. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Először is a kutya nem szül hanem fial és nem terhes hanem vemhes. ;)Nekem labradorom van és idén fialt áprilisban először.(6 éves volt április végén) Nem tudom hogy a kisebb termetű kutyáknál ajánlatos e ilyen idős korban fialni.
2011. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha szeretnéd is már elkéstél 6 évesen már mit akarsz???? A barátnőmék angol cocker spániele 5 évesen fialt elősször és nem tudta hogy mit csináljon a kutyákkal meg ilyenek!! Amúgy 2 hónapig vemhesek. De már ni fialtasd!!!! Inkább ivartalanítsd elkerülve vele az esetleges méhgyullasdást!
2011. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
63+-3nap a vemhességi idő. 6 éves kutyát már nem szoktak, sem kis, sem nagy testűt. /csak egy előző válaszadó kedvéért írom/
2011. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Semmi baja nem lett a kutyámnak és a kiskutyáknak se...ha idősebb lenne biztos nem támogattam volna hogy pároztassuk.
2011. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tyler913 ***** válasza:
36%
Egyaltalan nem jo neki,ha szul.Miert szeretned,hogy szuljon?Tenyeszto vagy?Van a kutyanak tenyesszemleje,kiallitasi eredmenyei,fajtajanak kivul-belul olyan kivalo peldanya,hogy mindenkeppen tovabb kelljen vinni a vonalat?De meg ha ezekre a kerdesekre igen is a valasz,akkor is tul idos mar az elso alomhoz.
2011. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A tesóm kutyája (puli) 6éves volt és akkor ellet és semmi baja nem volt tőle, a kor nem számít.(szerintem) De lehet h már 10 évesen ellene már belepusztulna!!! De kitudja.

A kutyák 2hónapig vemhesek.

58-64 nap között nem születnének meg akkor vidd el állatorvoshoz!!! De 70napig is elhuzodthat az ellés!!!

Az én kutyám is vemhes. 4éves, agár-németjuhász keverék, az első vemhessége, és e-hónap 3.hetében várhatók!!!

2011. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tyler913 ***** válasza:
75%

Emberek,lehet,hogy a Ti kutyatok szult es nem lett baja,de ez a lenyegen nem valtoztat:semmi szukseg arra,hogy meg tobb kolyokkutya legyen,mikor tele minden menhely.

ma 11:51,Neked kulon gratulalok,amiert a keverek kutyadat szaporitod.Buszke lehetsz magadra.

2011. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
kb 10 éves koráig tüzel,félévenként,általában 61-63 nap a terhesség
2011. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

A kutyák életük végéig tüzelnek, náluk nincs menopauza...

De láthatóan az ide írogatók többségének lövése sincsen a kutyatartásról és annak a felelősségéről. Semmi, nulla.

Szaporítsatok csak nyugodtan, középkorú, öreg, ki-tudja-milyen genetikai betegségeket hordozó, játszótéri fajtatisztáitokat......

Csak azt nem értem, h miért értelmesebbek az emberek 250 km-rel nyugatabbra????

2011. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!