Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bishon Havanese milyen kutyákk...

Bishon Havanese milyen kutyákkal tartható együtt? ( szoba kutya)

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem spániel mellé van havanesem. A spániel 7 éves fiú, a havanese 2 éves kislány. Igaz mi kertes házban lakunk, és mindkét kutya akkor jön-megy amikor akar a kutyaajtón keresztül. Ha viszont neked úgy lesz szobakutya, hogy nem kertes házban laksz, akkor a spánielt nem ajánlom, mert rendkivül nagy a mozgásigénye.
2011. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bármilyennel... a kérdés az hogy a gazdinak milyen kutya való. Egy jól szocializált kutya bárkit elfogad társnak.
2011. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Inkább a kisebb testü kutyákkal, mert a nagyobb kutyák játék közben véletlen rájuk léphetnek. Szerintem a Westievel, a Yorkival, a Chihuahuaval, tacskóval nyugodtan tarthatod. Persze még van sok fajta, de inkább a kisebbekkel ajánlott (:
2011. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy bullmasztiff mellett van egy öreg havanese kutyám, már lassan a 8. életévét nyomja. A bullmasztiff pedig most lesz majd csak 8 hónapos :) Nagyon jól elvannak. Mind a két kutya bent alszik, és ugye a masztiff nem szeret bent lenni nagyon a lakásban, csak éjszaka, így egész nap kint rosszalkodik.. a havanese is a legnagyobb hidegben is kint van a masztiffal, és egész nap játszanak. Érdekes, még nem panaszkodott, hogy rálépett volna a nagyobbik..
2011. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Még nálunk sem fordult volna elő soha, hogy a spániel rálépett volna a kicsire. Nagyon tudnak játszani, lehasal neki, és nagyon vigyáz rá.

2011. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nagy kertes házban lakunk, már van Havanesém 3 éves szuka, úgy gondoltuk kéne mellé egy társ, mivel társas kutya. A törpe német Spiccet ajánljátok mellé? ( kan )

Kinnt van egy Sarplaninac kan kutya nagyon szeretik egymást mindig egymással akarnak játszani, de féltem a kicsit mert volt hogy véletlenül rálépett a nagy.

2011. jan. 19. 18:43
 7/19 anonim ***** válasza:
Nálunk már volt rá példa :D A kicsi úgy visított de nem történt nagyobb baja csak annyira megilyedt szegény fél órát ott nyugtatgattam az ölembe. Még azóta is él és itt ül mellettem :D
2011. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg nem tudtok olcsón Bichon Havanese kis kan kutyát?? ( sürgős lenne )
2011. jan. 19. 18:46
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

olcsón? olcsón keveréket, betegeset kapsz szaporítónál. Egy egészséges fajtatiszta kutya 100.000ft körül van.

"olcsón" menhelyen találsz, kisebb termetű kutyákból nézhetsz törpe snacit, westiet, spánielt, lhasa apsot, tibeti terriert

2011. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hol élsz ember?? 100 000 ért nem adnak -.-" látom te se értesz a kutyákhoz.. Elmondom neked maximum 60 ezer.

és én már láttam 10 000ért is és nem keverék se beteges. te vagy beteges.

2011. jan. 19. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!