Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya megérzi azt, ha...

Egy kutya megérzi azt, ha valaki szomorú?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a mamámék kutyája azt is megérezte h nagyapám meghalt pedig már akkor nagyapám kórházba volt semmi jelből nem tudhatta aztán rá egy nappal a szomorúságtól ő is meghalt nem evett nem ivott

ugyhogy tuti megérzik

2011. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen
2011. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül "megérzi", hanem kiolvassa a metakommunikációból. A kutyák a rengeteg évszázad során olyanmód alkalmazkodtak az emberhez, hogy már jobban megértik a legkisebb jelzéseket is, mint akár az emberek egymás között. Sőt, még olyan apró jelzésekre is képes reagálni, amit maga az ember sem tudta, hogy produkál. =)
2011. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tudom... én voltam már szomorú a kutyám előtt, de nem vettem észre változást nála, pedig nagyon szeretem. Igaz az is, hogy anyumhoz sokkal jobban kötődik, mert Ő adja neki a kaját, őt látja többször, én meg fürdetem(ami neki nagyon nagy trauma és biztos vagyok benne, hogy az miatt nagyon tud utálni, mert nem szeret fürdeni), de én simizem sokat én játszok vele a legtöbbet is és mégsem...
2011. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előttem szóló: ne aggódj,téged is szeret,de valószínűleg édesanyád a falkavezért,ezért őt jobban tiszteli..persze téged is,mert játszol vele. :) a fütdetésről meg annyit,hogy eleinte lehet h kisebb traumaként élte meg,de biztosan érzi,hogy neki is jobb fürdetés után :) biztos nem utál érte ^^
2011. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dede, rám sem néz olyankor, meg szalad a virágágyásba hemperegni, meg menekül előlem napokig.
2011. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez a dolga :) nevelés kérdése..fürdetés után pár óráig még ne engedd ki,ha teheted.
2011. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!