Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kutya megérzi ha a...

Minden kutya megérzi ha a gazdája szomorú?

Figyelt kérdés
Ha pl. sír az ember, akkor a kutya odamegy "vigasztalni" a gazdáját? Vagy nem mindegyik ilyen?
2010. jan. 4. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
az én kutyusomat nem érdekelte, ha szomorú voltam, akkor is úgy viselkedett, mint máskor, akkor is hívott játszani.
2010. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze! Megérez mindent pl. ha baj van, szomorú vagy, ideges vagy, vidám vagy stb...és próbál felvidítani. Nekem a kutyám amikor szomorú voltam akkor mindent megtett csak h felvidítson =)
2010. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem a kutyák nagyon érzékenyek erre.

De az is biztos,hogy nem mind ilyen, pl. amelyiket arra nevelik, hogy harcias legyen és semmi szeretetet nem kap,az nem fogja megérezni

2010. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy milyen közel állsz a kutyusodhoz!

Nekem két spánielem van, nem lakásban, de a házból nyiló zárt melléképületben és az udvaron laknak! Sokat vagyok velük, igy ők megérzik! Még azt is ha mérges vagyok valamiért, akkor tudják hogy nem szabad rosszalkodni és incselkedni velem.

Ha szomorú vagyok akkor jönnek és hozzák a játékuk és finoman löködik vele a kezem, vagy csak leülnek, lefekszenek a lábamhoz és néznek rám, vagy épp finoman bújnak hozzám, ilyenkor egyáltalán nem játékosak és nekik sincs jó kedvük!

2010. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen! Az én Bobbym, amikor nagyon le voltam törve, észrevette és addig "nyaggatott" (jött oda hozzám és nagy szemekkel figyelt, le akart engem foglalni és le is foglalt), amíg azt nem látta, hogy már kicsit vidámabb lettem... Egy ideig figyelte is, hogy vajon tényleg kicsit vidámabb lettem-e... CSODÁLATOSAK AZ ÁLLATOK! Én is meglepődtem ezen, hogy Bobby észrevette a bánatomat, de IGEN, ÉSZREVETTE!
2010. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer nagyon sírtam és kimentem az udvarra a kutyámhoz. Leült mellém és végig nyalta az arcomat. =)
2010. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meséljetek még!:)
2010. jan. 5. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz napom volt..senki nem volt otthon(a barátomnál voltam), este volt. kimentem az udvarra és leültem valamire. Majdnem elkezdtem sírni, annyira szomorú voltam. Erre odajött a kutyus, és elkezdett nyaggatni. Mondtam neki, hogy: hagyjál már! De csak ott maradt mellettem. elkezdtem elmesélni neki,hogy mi a bajom. Közben meg símogattam és csak azt mondtam neki,hogy mennyire sz@r az élet. Aztán elkezdett rám ugrálni, akkor mérges lettem rá. erre elkezdte rágcsálni és húzgálni a felsőmet. ilyet előtte még soha nem csinált. szerintem meg akart vigasztalni, mert addig nem hagyta abba, amíg jobb kedvem nem lett.
2010. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ha szomorú vagyok vagy aármi bajom van (nyáron) kimegyek és lefekszem e kutyáim közé:) SZeretgetem őőket elmesélek nekik mindent:) Néznek rám a szép szemekkel:) Egyik már sajnos nagoyn öreg és lehet hogy ezt a telet nem éli túl:( Nagyon sajnálom. Akkor már csak 2 szempár fog rám visszanézni. Jah és hógolyózni is szokta velük:D Ma is jöttemhaza vártak a kapuban megdobáltam óket és ők meg rám túrják a havat:D
2010. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!