Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak ennek a...

Milyen nevet adjak ennek a kutyának?

Figyelt kérdés
Itt van a kép róla...milyen név illene hozzá? :) [link]
2011. júl. 30. 20:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

legyen Mini a neve!!!!! hát tündéri ez a picike!!!!!!:)

gratula hozzá!!!! vigyázz rá!!!!:)

2011. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ahh elolvadtam , úristen gyönyörű szép és hihetetlenül édes!! :) vigyázz rá nagyon! Nekem a BOO ( Bú) jutott róla eszembe :$ tegnap néztem a szörny rt-t , abba a kislányt úgyhívják :D Sok örömöt és jó egészséget kívánok nektek!!:)
2011. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a sok szuper választ! És nyugi nagyon fogok vigyázni egy ilyen kis szőrmókra! :DD
2011. júl. 30. 21:14
 14/19 anonim válasza:
jajj *.* Vattacukor, Missy, Bubus, Manó, Pötti
2011. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Manó,Bogyó,Dömper,Mazsola-Mazsi,Süti,Gombóc,Müzli,Buborék-Bubi,Dugó,Negro. Nekem ezek tetszenek :) Amúgy nagyon édes *.* Majd írd meg h végül mi lett a neve :))
2011. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nah mi lett a neve a kis drágának?
2011. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Még nem hoztuk haza a kutyust. Amúgy elég nehéz döntenem. Olyan sok jó név van! De nemsokára hazahozzuk, már csak pár óra, úgy hogy majd megírom.
2011. júl. 31. 12:44
 18/19 zeusz4 ***** válasza:
lulu, nagyon ari:)
2011. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A végén a tesókáját hoztuk haza (aki most éppen a cipőm rágja) :) . A tesója tetves lett, és nem akarták odaadni nekünk. De a tesója is pont olyan cuki mint ez a kutya, csak hosszabb a szőre. Bonita lett a neve, mert az spanyolul azt jelenti hogy csinos. És elsőlátásra nagyon csinos volt. A beceneve Boni. De ti is nagyon jó neveket mondtatok, és a tetves kutyát Sütinek,a harmadik kutyát aki barna színű, őt Lulunak neveztem el. :)
2011. aug. 3. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!