Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért emeli fel a lábát szuka...

Miért emeli fel a lábát szuka kutyám néha a lábát pisikor, máskor meg nem?

Figyelt kérdés
Néha igen-néha nem. 8 éves ivartalanított szuka kutya.
2011. júl. 31. 21:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jah bocsi


1nek 4.nek igaza van;);)

2011. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nálunk 2 domináns szuka van ha őket beengedem abba a kifutóba amiben a másik volt előtte akkor ugyanúgy ahogy a kanok felüljelölik egymást, ha egy alárendeltebb szuka volt a kifutóban akkor is felüljelölik de azt csak simán ahogy a szukák szokták. A többi nem domináns szukám soha nem próbálkozik ilyesmivel..
2011. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem akar rápisilni a lábacskájára
2011. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 AtyeszLL ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a dominancia jele.
2011. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egy elég domináns ivartalanított szuka kutyám van. Ő guggolva pisil, viszont állva jelöl, na de nem felemelt lábbal mint a kanok, hanem inkább a fenekét emeli fel és egy kicsit a lábát.


Szerintem a te kutyádnál is erről lehet szó.

2011. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy eü. problémái lennének. Az én szuka kutyám is így jelölget, a fákat is lepisilja.
2011. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem is ivartalanított szuka kutyám van, és ő is csinálja.

De ő nem domináns, se velem szembe, se más kutyákkal. Szerintem ez egyszerű jelölés. A séta első nagy pisilését rendesen guggolva intézi, utána fűt-fát-bokrot lepisil:)

Ezt a legtöbb kutya csinálja, és ehhez nem feltétlenül kell dominánsnak lennie.

A legjobb barátnőm kan goldija -na ő viszont domináns- soha nem emelte fel a lábát.

2011. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a dominancia jele. Azoknak higyj akik ezt irták.
2011. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Azoknak higgy akik azt mondták h nem akarják lepisilni a lábát jah és aki mindig azt írja h dominica nem kell 1 percenként ezt írnod törödj bele hogy nincs igazad
2011. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, szerintem nem ártana ha inkább Te többet tanulnál a kutyákról.!! (nem akarja lepisilni a lábát.... Uristen)
2011. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!