Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova lett? Mi lett vele?

Hova lett? Mi lett vele?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt bent az Illatoson egy fajtatiszta yorki. Most nem látom az ebtelep honlapján.
2011. aug. 1. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kivitte egy szaporító :( :S
2011. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy egy szaporító?? Az fel sem merül, hogy egy szerető családhoz kerül? istenem....
2011. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor telet le az ideje. Amíg nem telik le, csak a gazdájának adják ki. Szélsőséges esetben (ha nagyon beteg, sérült), akkor állatvédő szervezetek is kivihetik. Általában ők nem hagyják, hogy fajtatiszta kutyát kivigyenek onnan. Gyorsan lecsapnak rá, ivartalanítják, és úgy keresnek nekik megfelelő otthont.
2011. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy már az Illtos se ad ki ivaros kutyát.
2011. aug. 1. 17:16
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogyne adna ki! Nagyon is kiadja, és semmiféle előnyt nem ad a fajtamentő szervezeteknek. A szaporítók a mai napig az illatosról vadásszák a fajtatisztának tűnő kutyákat, ha van rá lehetőség. Az illatosnak nem célja a mentés, ők konkrétan eladják a kutyákat annak a vevőnek, aki először ér oda érte...


A bulldogmentésről konkrétan tudom, hogy 18-24 órával a szabadulás előtt mennek oda sorban állni az illatosra, és rendszerint elbeszélgetnek az ugyanazért a kutyáért érkezett szaporítókkal. Ha nincs senki, akinek van ideje ott éjszakázni, nappalozni, akkor az esetek nagyrészében szaporítóhoz kerül...

2011. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11:07 szerető család viszonylag ritkán tölt el 12+ órákat az illatos előtt a kutyára várva, ellenben a szaporító simán megteszi... Esélytelen, hogy egy szerető család érjen oda előbb....
2011. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17:07 vagyok! Hát akkor én kérek elnézést! Ez most komoly? Komolyan képesek a szaporítók annyit ott várni? Hát az agyam eldobom:S
2011. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy kutyás kivitte . Orvosi kezelést kap, mert szegény ramaty állapotban volt. A lehető legjobb helyre került.
2011. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy képesek... Érted ez neki 1 nap munka mondjuk, ha az ingyenkutyától le tud hozni 2-3 almot, akkor máris keresett rajta legalább 100 ezret. Sokszor mázlijuk is van, a legutóbb kijött full beteg demodexes bulldog már eleve vemhesen jött ki. Ha a szaporító kapja meg, eladja 4-5 hetesen a kicsiket, akkor még nem látszik, hogy keverékek, máris óriásit kaszált rajta...
2011. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17:33, ez szuper hír! És mennyit ült érte? :)
2011. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!