Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova lett a macskám vadászöszt...

Hova lett a macskám vadászösztöne?

Figyelt kérdés
Van egy sziámi cicám, aki nagyon eleven, játékos, sokat kergetőzünk, vadászik rám, ha elbújok. Csak éppen van egy aranyos hörcsögöm is, akire felfigyelt a cica. Mindig résen vagyok, így nem kaparintotta meg, de sokszor felnéz a terráriumra, ha a höri rendezkedik odabent. Ha elmegyünk otthonról, a hörit be szoktuk tenni a fürdőbe. Egyszer azonban nyitva felejtettük az ajtaját. Amikor hazaértünk, a frász feltört a nyitott ajtó láttán, és rohantam be. A cicám ott feküdt a terráriumban, pont a höri jó puha várában... a höri meg fel-alá szaladgált kétségbeesve, hogy elfoglalták a helyét, és közben oda-odament a cicához, belefúrta magát a szőrébe, aztán fogta magát, és elkezdte rágni a farkát. A macsek meg csak nyekkent egyet, és kész. Hogy lehet, hogy nem bántotta? És azóta sem bántja. Ha kiveszem a tenyerembe, és megszagoltatom vele, rá se bagózik. :D
2008. dec. 29. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos sztory!

Örülj neki hogy nem bàntja:)))))))))))))

Valoszinü a vadàszo ösztöne megmaradt,de nem ohajt a hörcsögre vadàszni.

Megbaràtkozott vele.

Sokszor làtni,hogy kutya alszik a cicàval,az is érdekes,nem?

Viszonr olyan szivmelengetö is.

Nekem tetszik ha két különbözö àllat összebaràtkozik.

Nàlatok is valoszinü ez történt.

Vegyél egy halat egy üvegbe rakd bele,vagy egy felhuzhatos egeret.

Fogadok,hogy a cicàdnak elöjön a vadàszzösztöne.

2008. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem a vadászösztönével van a baj.

Az én cicámat is csak addig érdekelte a hörim , amíg meg nem szagolhatta.

Biztos azért nem bántja,mert nincs egérszaga. :)

2008. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként rám ugyanúgy vadászik tovább, tehát ebből a szempontból nem változott, csak a höricsek nem érdekli már. :)
2008. dec. 30. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Nekem a cicám mellett két Nimfa papim is van,a papik 2 évesek voltak,mikor megkaptam a cicust melléjük,azt már az elején megfigyeltem,hogy árgus szemekkel nézte a papikat,de csak annyit csinált,hogy felugrott a ketrecre,és benyújtotta nekik a farkát,ők meg játékosan elkezdték csipkedni,ő meg pont ezt élvezte.

Majd idén nyár elején egyik nap kicseréltem a vizet a papiknál,és rosszul csuktam be az ajtajukat,minek az lett a következménye,hogy kiszabadultak.Arra mentünk haza a férjemmel,hogy hangos csivitelés a lakásban,kalitka nyitva,egyik papi a fogason,a másik meg csipkedi a cicám fülét,ő meg elnyúlva nézi a 'haverját' és élvezkedik.Hát...szóhoz sem jutottunk.

A storynk nagyon hasonló,sztem sem a vadászösztönével van gond,hanem egyszerűen csak elfogadta a hörit,mint enyém a papikat.Örülj neki.


B.U.É.K

2008. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!