Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya miért nyalogatja a...

A kutya miért nyalogatja a lábam? (csivava)

Figyelt kérdés

Van egy fiú csivavám. 1,5 éves és mindig nyalogatja mindenki lábát....de miért? de mintha tök természetes lenne . de valamikor ilyen 15 percig is. nem értem miért,pedig nem piszkos meg büdös a lábunk, rögtön fürdés után is csinálja :D


mi lehet az oka?


2011. aug. 2. 03:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is csinálja bármikor amikor hozzá érhet a lábamhoz bár ő azért sztem mert kicsi és nem ér máshova mint az enyém, csak néha már idegesít és leszidom meghúzza magát és ilyen bocsánat kérő nyalogatásba kezd. :D Mi utcáról fogadtuk be még kölyök korába, nála hűségesebb kutyával még nem találkoztam, és azért nyalogat mert hálás, és szerintem a tied is hálás, szert téged. :)
2011. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Reflex. Kölyökkorában tanulta, ha megfigyelsz egy anyakutyát a kölykeivel, akkor a kicsik nyalogatják az anyjuk száját, ha ennének. Ezzel a ragaszkodásukat is kimutatják. Az ilyen kis törpecirkáló nem hiszem, hogy felérné a szádat, de próbáld ki...Ha nyalogatja a lábad, vedd fel, ha a szádat is elkezdené, szólj rá. Nem épp kellemes ha vendég jön, kaját kunyerálni, és rácuppana a lábára.
2011. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mármint nem a vendég jön kaját kunyerálni, hanem a kutya akarna a vendégtől :DDD bocsi
2011. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!