Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom leszoktatni a...

Hogyan tudom leszoktatni a szuka kutyámat a jelölgetésről?

Figyelt kérdés

a 2 és fél éves szuka kutyám mindent megjelöl bárhova is viszem, a kertben,az utcán és még a városban is képes lenne

de nem mertem elvinni


2011. aug. 2. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erről nem lehet leszoktatni. A kutyák jelölnek.
2011. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szuka kutyák nem igazán jelölnek(lehet a tied kivétel)
2011. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én szuka kutyusom is megjelöl mindent, pedig ivartalanítva is van. Szerintem sem lehet erről leszoktatni.
2011. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a kertben jelölget, akkor rangsorbeli problémáitok lehetnek. Utcán nem baj, ha jelölget, ez természetes, hogy más kutyák szagát "felülbélyegzi". Viszont ha lábmellett sétál, nem szabad jelölnie, mert neki akkor az a feladata, hogy lábmellett sétáljon, semmi más. Tanítsd meg neki, hogy amint kiadod a lábhoz parancsszót, csak akkor mehet a fűre, mehet el mellőled, ha te megengeded.
2011. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11:44 vagyok

Az én kutyám akkor rendben van, mert ő az udvaron nem szokott csak mikor sétálni viszem és rárakom a 10 méteres póráz. De akkor aztán minden kis fűcsomót...

2011. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én szuka kutyusom is megjelöl mindent. Nem kell róla leszoktatni. Ő így üzen. Te meg fórumozol :) Ő így fórumozik, chatel a többi kutyával :)
2011. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!