Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten ingyen elvihető...

Budapesten ingyen elvihető csivavát?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék egy kisfiú csivibabát:$de sajnos anyuék aztmonták h nemvesznek de ha megoldom akkor tölük jöhet a kutyi:)légyszives segitsetek=(

és tapasztalatokat irnátok a csivikröl?


2011. aug. 2. 22:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A szaporítók papír nélküli selejtjei,mint amilyen a te kutyád is,túl vannak "tenyésztve".
2011. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Úristen.Látom jobban ki kellett volna fejtenem a dolgokat.Megjegyzem a kutyám nem KEVERÉK.Apja,anyja törzskönyves,én nem kértem hozzá,előjegyzéssel vásároltam...Az alomból több kutyára is kiváltották a tk-t,mert a leendő gazdája kérte.

Szóval be lehet fejezni itt az oltogatást,mert nagyon félre lettem értve.

A véleményem azonos az utánam íróéval.

A kérdezőnek akartam azt mondani ezzel,hogy nem feltétlenül kell tk-s kutyát venni,és nem feltétlenül kell egy fajtához ragaszkodni...

2011. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tenyésztő MINDEN kutyához ad törzskönyvet,olyan nincs,hogy a vevő nem kéri.Ha nem kéri a törzskönyvet,nem kapja meg a kutyát.
2011. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

[link]

Szerintem a kislány is ugyanolyan szeretnivaló és hálás lenne, ha pl Közülük választanál :)

2011. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves 18:49!


Bocs a kérdezőtől, hogy szétoffoljuk a kérdést, de arra azért még nagyon kíváncsi lennék, hogy te miért nem kérted a törzskönyvet? Mennyivel adta volna többért a "tenyésztő"? 20-30 rugóval?

"nem feltétlenül kell tk-s kutyát venni"

Pontosan, hogy de. Csak törzskönyvvel szabad kutyát venni. Ha nem kell tk, akkor ott a menhely, meg a fajtamentés.

2011. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!