Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érezné magát, ha új...

Hogy érezné magát, ha új helyre kerülne, olyanhoz akit nem ismer?

Figyelt kérdés

Egy 7 éves palotapincsiről volna szó, oda szeretném adni egy olyan családnak ahol szerető, gondoskodó helyre találna, mert jó lenne egy másik szoba is, de ott ő van.

Tudom hogy ez nem hirdető oldal, de lenne olyan ember, család aki befogadná?


2009. ápr. 8. 19:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Egy szoba miatt? Nem kell egy kutyának egy egész szoba, elvan egy sarokban is.

Itt találod a fajtamentőket, ők segítenek.


[link]

2009. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy be van zárva egy szobába, mert én nem szeretném ha hullajtaná a szőrét a lakásban.
2009. ápr. 8. 19:33
 3/22 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de most egy rács mögött nem lenne jó helye és menhelyre sem adnám.
2009. ápr. 8. 19:36
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
ha nem szeretnéd, h hullatjtsa a szőrét miért nem vettél a TESCÓBAN plüsskutyát?
2009. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Lehetőleg értelmes válaszokat várok.
2009. ápr. 8. 19:38
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem azért linkeltem be a pincsimentést, hogy add menhelyre. A fajtamentők nem ezzel foglalkoznak.

Ha felveszed velük a kapcsolatot akkor segítenek neked új gazdit keresni. Nálik vannak jelentkezők, akik kutyát szeretnének, vannak akiktől ellopták és szeretnének hasonlót, stb...

(Akkor csak értelmesen: Add oda tényleg valakinek. Aki azért mert a kutyának szőre van, képes egy szobába bezárni, ahelyett, hogy fésülné és takarítana, annak nem való kutya.)

2009. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Te egy zseni vagy....

A rács mögött lévő kutyákat mind a gazdájuk adta le/tette ki és a picsimentők SEGÍTETTEK nekik - nem ők juttaták oda őket..


Azt áruld már el h miért van kutyád, ha ennyire nem bírod a vele járó dolgokat sem?

2009. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

na akkor nem a plüsskutyát ajánlom, bár ha kutyát veszünk, akkor törődni is kell vele, és a kutyatartással jár a takaritás is, amit sokan elfelejtenek vásárlás előtt.

A 7 éves kutya már nehezen fogja megszokni az új életét. Tuttira nem létezik más megoldás az ajándékozáson kivül?

2009. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Na az ilyennek nem adtam volna soha kutyát! Szégyelld magad!
2009. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Minek vettél kutyát ha zavar a szőre??? Vettél volna plüsskutyát. Ettől értelmesebb választ ne is várj! Ebben a témakörben ugyanis állatszertők kommentálnak, nem olyanok, mint te!
2009. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!