Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyümölcsöt adhatok a kiskutyám...

Gyümölcsöt adhatok a kiskutyámnak? Jutalomfalat gyanánt.

Figyelt kérdés
(szőlő,alma,szilva..stb)
2011. aug. 3. 12:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

paradicsomot sem szabad


[link]

2011. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
A mi kutyánknak az aszalt gyümölcsöket szoktuk venni mert frissen nem nagyon ette de így megeszi. Ha nem szeret belőle valamit azt ott hagyja a tálba.
2011. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Ragadozó,húsevő állatnak elég bőven a tápban levő zöldség.Inkább valami szalámi,sajt,virsli,szárított húsdarabokat adj jutifalatként,meglátod még jobb eredményeket is érsz el,tovább lesz figyelmes..:)Én úgy tudom,hogy a juhokat és nem az almást féltették régebb is a farkastól...Egy minimális növényi eredetű étel kell a kutya étrendjében,de már jutalomfalatként almát,sárgarépát??Ez nyuszi menü.... Maholnap odakerül a modern kutyázás,hogy lóherével etessük őket.Vagy kimondottan vegetáriánus kosztra fogjuk,mert az a hosszú élet titka....

KUTYA: Ország: Állatok (Animalia)

Törzs: Gerinchúrosok (Chordata)

Osztály: Emlősök (Mammalia)

Alosztály: Elevenszülők (Theria)

Alosztályág: Méhlepényesek (Eutheria)

Öregrend: Laurasiatheria

Rend: Ragadozók (Carnivora)

Család: Kutyafélék (Canidae)

Nem: Canis

Faj: C. lupus

Alfaj: C. lupus familiaris


Figyeld meg,mit ír a REND-nél...

2011. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki de nem hiszem el, hogy egy darab gyümölcstől úgy teljesítene mint egy darab husitól, párizsitól vagy a kedvenc játékától.
2011. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy olvastam, hogy répát lehet neki adni, főleg azért, mert az jót tesz az emésztésének, és természetes cukor van benne. Szerintem répát adj neki, nem csak olyan bolti dolgokat, mert változatos étrend kell a kutyáknak, főleg a kicsiknek! :)
2011. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam,h csak gyümölcsökkel és zöldségekkel akarom tömni...ne értsétek félre. de leginkább olyat akarok neki adni jutalomfalatként ami nem sűrűn szerepel a rendes étrendjében. 1-2 szelet répától nem lesz vegetáriánus, azt hiszem.
2011. aug. 3. 13:31
 17/32 anonim ***** válasza:

De nem érted? A tanulás lényege, hogy a kutya pörögjön és teljesen meg akarja szerezni a falatkát. Ha nem elég értékes a falat, akkor elveszed a kedvét a tanulástól. A legtöbb kutya tudod mit tenne egy gyümölcsért? Semmit. Persze lehet, hogy a te kutyád kivétel de még nem említetted pedig sok kommentet írtál már.

Ne a tanítás alatt akarj egészséges lenni.

2011. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Szőlőt nem. Almát, banánt igen.

Én csonthéjast nem adnék, mert meghajtja. Vigyázz, mert az alma nagyon savas.

2011. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
nem tudom,hogy kivétel e ,még most próbálnék majd neki gyümölcsöket zöldségeket adni.
2011. aug. 3. 13:43
 20/32 anonim ***** válasza:
Hát én azt tanácsolom, hogy adjál neki gyümölcsöt ha akrsz de ne neveléskor. Ha fontos neked a tanítása, és azt akarod, hogy szépen dolgozzon, akkor ott valami mást adjál neki.
2011. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!