Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyümölcsöt adhatok a kiskutyám...

Gyümölcsöt adhatok a kiskutyámnak? Jutalomfalat gyanánt.

Figyelt kérdés
(szőlő,alma,szilva..stb)
2011. aug. 3. 12:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Az alma, cseresznye, barack és a hasonló zsánerű gyümölcsöket is kerülnötök kell. Az alma kivételt képez, de csak abban az esetben, ha a magházat és a magokat óvatosan eltávolítottad a közepéből. A gyümölcsök magjai és magházai ciánt tartalmaznak, ami az emberek és a kutyák számára egyaránt halálos lehet.
2011. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
olvasgattam a hozzászólásokat, és kicsit megdöbbentem, mert azért az hogy belehalhat szerintem ritka nagy baromság. azért nem kell ám minden elhinni amit az interneten írnak, úgynevezett tudományos weboldalakon. Nekem van egy kis yorkim már 5 éves. Mindig is jó tápokat evett, bár erről is megoszlottak a vélemények, természetesen volt olyan aki azt mondta hogy a Royal canin az nem jó, mert sok benne a mesterséges anyag. Volt aki azt mondta hogy amit én eszem(főtt hús , húsleves, ) nem jó mert árt a csontozatának a sok hús. Áttértünk az Acana tápra, de kipróbáltuk a Real nature nevű tápot is. aztán volt aki csak a száraz tápra esküszik. A lényeg hogy én adok neki néha húslevest , kis húst is, imádja a répát nyersen is főve is. az almát is, a narancsot, a szőlőt. a paradicsomot, sőt még a kovászos ubit is megenné ha adnék neki. Kipróbáltam. Sőt még bizonyos gyümileveket is lefetyel. Akkor engem nagyon érdekelne, hogy ennek mi az oka. Mert sosem etetem moslékkal, sőt kiskora óta próbáltam a legjobb tápokkal etetni, és mégis, talán a banán az egyetlen amire nem indul be. De minden megenne, és 2kg ához képest pit tobbet is adok neki mint az előírt mennyiség és mindig éhes......
2012. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!